Biz her yerdeyiz 🌈

• Bu dedikleriniz bu ülke için Ütopyadan başka bir şey değil..... İmkansız....

• inkamsız diye bir şey yoktur sadece biraz zaman alır

güzel aforizma da, o da imkansız :)

• Dünyayı kadınlar yönetseydi bence LGBT+ bütün o ülkelerde daha çok kabul görürdü.

(Bu sonuca varmamın sebebi küçük bir ada ülkesinde ekonomik krizde batmayan tek bankayı kadınların yönetiyor olması. Onlar çocuklarını düşünürler ve düşünür gibi yapmazlar. Üstelik erkeklerden daha saygılıdırlar çoğu zaman.)

• Dünyayı kadınlar yönetseydi bence LGBT+ bütün o ülkelerde daha çok kabul görürdü.

(Bu sonuca varmamın sebebi küçük bir ada ülkesinde ekonomik krizde batmayan tek bankayı kadınların yönetiyor olması. Onlar çocuklarını düşünürler ve düşünür gibi yapmazlar. Üstelik erkeklerden daha saygılıdırlar çoğu zaman.)

Keşke dünya yı kadınlar yönetseydi dediğiniz gibi fakat malesef öle deil bütün o ülkelerde daha çok kabul görürdü kesinlikle kadınlarda saygı üstün

• Keşke dünya yı kadınlar yönetseydi dediğiniz gibi fakat malesef öle deil bütün o ülkelerde daha çok kabul görürdü kesinlikle kadınlarda saygı üstün

Bu da yanlış sayılmaz.

Kadın ırkının erkek ırkıyla olan eşitlik mücadelesi günün birinde kadın ırkının üstün çıkacağı bir gelecekle sonuçlanacaktır.

-Nikola Tesla

• Hiç birşey imkansız değil. Aslında makul cevaplar aldıklarında değişiyorlar. Geçen gün festivaldeydim yanıma bir çocuk geldi biraz sohbet ettik bana sen biraz değişik gibisin dedi çekiniyordu tam soramıyordu da ona tahmininin doğru olduğunu söyledim kendisi hemşirmiş ona son bilimsel bulgulardan, din ve evrimsel biyolojiden bu konuyu her yönüyle anlattım sorduğu her soruyu yanıtladım. O kadar bilgisizler ve önyargılılar ki. herşeyden önce biz bu konuda çok bilgili olmalıyız mücadelemiz ve haklarımız için. Hatta Konuşma bittiğinde keşke senin gibi olsaydım bile dedi 8)

Eğer susar bu konu hakkında konuşmazsak hiçbir şey değişmez:!:

Kadınlara ne kadar hayran olduğumu ve kadınlara aşık olduğumu korkmadan her zaman söylüyorum ve dindar insanların bile saygısını kazanabiliyorum. İmkansızlıktan değil yeterince çabalamamının sonucu Türkiye'nin bugün ki hali.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!