Heyecan verici sahneler

• Bu zamana kadar izlediğiniz filmler de en dikkat çeken sahneler hangileriydi ve filmin adı neydi en çok beğendiğiniz film sahneleri ve heyecan verici film bir kaç film sayarmısınız tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz yorumları görelim 😍😍

• Bu zamana kadar izlediğiniz filmler de en dikkat çeken sahneler hangileriydi ve filmin adı neydi en çok beğendiğiniz film sahneleri ve heyecan verici film bir kaç film sayarmısınız tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz yorumları görelim 😍😍

Yüzüklerin efendisi khazad dum da geçen sahne hala izler müziklerini dinlerim☺️

• Yüzüklerin efendisi khazad dum da geçen sahne hala izler müziklerini dinlerim☺️

Bahsettiğin sahne hangisi bilmiyorum Eylin ama, müzikler sanırım Loreen McKennit olması lazım, o filmin müzikleri genelde onundur. Loreen McKennitt iyidir, Tango To Evora şarkısını şiddetle tavsiye ederim ;)

• Bahsettiğin sahne hangisi bilmiyorum Eylin ama, müzikler sanırım Loreen McKennit olması lazım, o filmin müzikleri genelde onundur. Loreen McKennitt iyidir, Tango To Evora şarkısını şiddetle tavsiye ederim ;)

Aa biliyorum onu çok hoş bir sesi var. Ama zannetmiyorum howard shore diye orkestral bir grubundu

• Aa biliyorum onu çok hoş bir sesi var. Ama zannetmiyorum howard shore diye orkestral bir grubundu

Hıı, tamam, 1-2 tane de onun var.

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Heycan verici sahneler.” Yeni Başlık: “Heyecan verici sahneler.”

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!