Hayaliniz ne?

• Vakti zamanında kurduğum hayallerimin bazıları oldu, bazıları olmadı. Hayat bize her zaman olumlu yaklaşmıyor tabi ki. Hayal kurmayı çoktan bıraktım ama gerçekleştirmeyi istediğim bir hedefim var.

Bir tasarımcıyım. Hayalim ve amacı odur ki, bir tasarım merkezi kurmayı istiyorum. Ama bu merkezde sadece LGBTİ’li bireyler çalışacak. Sürekli bir üretim, sürekli yeni fikir ve sürekli bir devinim…

Peki sizin hayaliniz nedir?

• Tuvenan

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Hayaliniz nedi?.” Yeni Başlık: “Hayaliniz ne?.”
  • İnsan ayırmayan, herkese eşit davranılan, hak ve adalet içinde içinde bir dünya hayal ediyorum. Kendi hayatımız ve hayallerimiz için zaten uğraşıyoruz ve bir gün olacağını biliyoruz. Olmasa bile çaba sarf edebiliyoruz ama bu söylediklerimin pek gerçekleşme şansı yok keşke olsa bir hayal ile kalmasa.

• genel anlamda kamplasma nin olmadigi insanlarin birbirlerinin ozel hayatina saygi duydugu huzurlu sevgi dolu bir ulke fena olmazdi, ozel olarak hedeflerimi gerceklestirmek ve iyi insanlarla dolu bir hayat istiyorum :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!