Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İzleme, hatta yorum yapmayı bile gereksiz buluyorum ama madem konuyu açmışsınız düşüncelerimi yazayım

nerede bir islamcıyla karşılaştıysam ve konu eşcinselliğe geldiyse eşcinsellik sapıklık, sapkınlık, hastalık, lut kavmi, allah lanetlemiş, helak olacağız... dışında bir argümanla karşılaşmadım. karşılaştığım en iyimser islamcısı bu da onların sınavı, gözümüze sokmasınlar, kimseyi özendirmesinler evlerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar... şeklinde

kısacası islamcılardan bıktım, tiksiniyorum.

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Ne düşünüyorsunuz?.” Yeni Başlık: “Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?.”
  • İzleme, hatta yorum yapmayı bile gereksiz buluyorum ama madem konuyu açmışsınız düşüncelerimi yazayım

nerede bir islamcıyla karşılaştıysam ve konu eşcinselliğe geldiyse eşcinsellik sapıklık, sapkınlık, hastalık, lut kavmi, allah lanetlemiş, helak olacağız... dışında bir argümanla karşılaşmadım. karşılaştığım en iyimser islamcısı bu da onların sınavı, gözümüze sokmasınlar, kimseyi özendirmesinler evlerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar... şeklinde

kısacası islamcılardan bıktım, tiksiniyorum

Ever Islam'cıların cogunun vermis oldugu hep aynj ornek bu ornege gelicek olursak yani şu meşhur Lut Kavmi ne Artik gercekten bizlerin Lut Kavmi ilr kiyaslanmamizdan bende sıkıldım ama bu insanlar bu sekilde öğrenmiş saygi duyarim mutlaka bir gun gelicek bu konu hakkinda daha bir bilgi sahibi olucaklar sahsen ben oyle umut ediyorum inancim geregi Yaraticimdan umit kesilmez Lut kavminde yapılanin escinsellikten ziyade yapmış olduklari taciz fuhusluktan sapkinlik boyutuna gelmis alismis olan bir toplum var yani belki siz bir eşindesiniz ama siz hatta escinseller degil tum Bireyler bu kavmin yapmis oldugu igrencligi yapmaktan tiksinir yollarda tuvalet ihtiyacini gideren cinsel iliskilerini dışarıda insanlarkn gözlerinin onunde yapmaktan çekinmeyen bir toplum simdi bu davranışlara sahip olan insanlarla Lgbt bireylerinin ne alakasi var ahanda kesin gine cinsel algi evet livata yaptılar ama bazi musluman eşcinsel bireyler bunun doğusundan geldigoni ve bu kimlikle baristiklarini duydum Insanlar cinselliklerinden vazgeçiyorlar ve hic olmazsa sevgiyi aski hissetselerde yanlis olani yapmıyorlar artik bu sekilde bakarsak kisi gunahada girmiste olmuyor artik su algiyi kırılması gerekiyorrr

• ...Tabiki dini öğretilerinin bu konudaki fikri etkili olsa da görmezden geldiğimiz bir diğer hususta kapitalizmin aile kurumunu kutsallaştırması ve belirli bir kalıba koymasının payı yadsınamaz. videoyu izleyemedim fakat tahminen eşcinselliği eleştiren birileri var yorumlardan anladığım kadarı ile.

Basit bir şekilde ele alacak olursak iki kişinin iradesine dayalı kararlar diğer kişileri bağlamaz.

pedofili gibi tek taraflı zorbaca durumların elbette medeni toplumlarda yeri yoktur.

başkaca mukayeselerde bulunmayı şahsım adına isterdim ancak “gg” olacak. Zaten türk medeni kanununa göre böyle şeyler suç :)

merak edenler özelden yazabilir.

edit: imla

Winter is Coming:!:

• Evet video icerisinde lgbt bireylerini elestiren kisiler mevcut ancak sizin vermek istediğiniz mesaji tam olarak anlayamadim

• Gereksiz 🙂

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!