• LGBTİ++ olan bireylerin bazıları femme erkek yada maskulen bayan olabiliyor bu durumda Femme davranışları olan bir kişinin yönelimi tam olarak ne oluyor lütfenn acil cevap ♥ şahsen ben kendimi hep böyle hissettim ve hepte mutluydum ama bunun ismi tam olarak ne olur ltfen

• Yönelimden bağımsız bir durum feminen veya maskülen olmak. Örneğin bir eşcinsel erkek, feminen veya maskülen olabilir ama yönelimi eşcinseldir.

Alıntı yapıyorum:

Alıntıdan da anlaşılacağı üzere bu durum toplumdaki ve ilişkilerimizdeki rollere göre takılan bir etiket, yönelimle ilgisi yok söylediğim gibi.

• Öncelikle kadın olarak tanımlamalısın bayan değil bu bir cinsiyet tanımı değildir çünkü. Bizim toplumda heteroseksist düşünceler lgbt bireylerini de sarmış durumda bu yüzden kendilerini tam olarak tanıyamıyor ve sınırlandırıyorlar. kadınsı ya da erkeksi olmak bir insanı lgbt bireyi yapmaz heteroseksuel bir kişi de bu şekilde davranış sahibi olabilir. Ve femme yani kadınsı eşcinsel biri erkeksi bir kadından hoşlanacak diye birşey yok aynı şekilde tersi de. Yönelimini kimlerin seni etkilediği, duygularının ağır bastığı kişilerin kimler olduğunu bularak çözebilirsin. Birçok yönelim çeşidi var ve birçok kimlik. Bunları biraz araştırman da fayda var google dan aratarak bulablirsin rahatça

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!