Arkadaşım Yok ^-^

• Eğer cinsellik tarzı bir arayışın varsa arkadaşlık siteleri ve mobil uygulamalara bakabilirsin.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük bir şehirde yaşıyorsan eşcinsel mekanlara takılarak arkadaş bulabilirsin

• nasıl arkadaş edinebilirim?:|

Nasıl bir arkadaşlık bilemem ama herhangi bir aktivite ye üye olabilirsin işten yada yoğunluğundan kalan vakitte bir sanat okuluna gidebilirsin ücretsiz olanı da var ismek halk eğitim gibi onları sevmiyorsan benim gibi kamp ve dağcılık kulüpleri ne üye olabilirsin, bir yandan doğayı ve macerayı yaşarken bir yandan arkadaş edinirsin. Eşcinsel arkadaş için sanırım daha çok bu tarz forumlar, siteler yada topluluklara üye olup aktif takılıp biraz da sabredip mükafatını kapabilirsin, Pubg de bir seçenek :) iki sohbet bir muhabbet al sana kanka :)

• arkadaş edinmekte hep kötüydüm konu açmayı beceremiyorum çocukluk arkadaşlarım da yavaş yavaş bağlarını benden koparttı artık tekim gecenin bir yarısı takıyorum kulaklıklarımı geziyorum tek sinamaya gidiyorum herşeyi tek başıma yapıyorum akışına bırakmak gerekiyor sanırım ileride belki güzel arkadaşlıklar kurabilirim.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 13 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!