Dilek İnce Giysi Bankası

• nefret cinayetine kurban giden eryaman'da öldürülen iki çocuk annesi trans kadın dilek ince anısına pembe hayat derneğinin oluşturduğu bir dayanışma platformudur. özellikle cezaevlerinde bulunan trans kadınlar ve trans erkekler için dayanışma ağı ören dilek ince giysi bankası, kıyafet toplamaya devam ediyor.

giymediğiniz, dolabınızın bir köşesinde öylece duran, kullanılmayan kıyafetlerinizi bağışlayarak ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilirsiniz. dernek ankara'da. eğer kıyafet ulaştırmak isteyen arkadaşlarımız olursa benimle iletişime geçebilirler. kıyafet toplamaya devam ettiğim gibi topladığım kıyafetleri bizzat derneğe ulaştırıyorum. sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. hiçbir talepleri karşılalanmayan cezaevlerinde yardım bekleyen trans kadınların ve trans erkeklerin sesine sessiz kalmayacağınızı umut ediyorum. kıyafetlerin yanında ihtiyaç duyulan küçük bir liste de ekliyorum buraya.

ihtiyaç listesi;

-her bedenden kadın iç çamaşır

-kilot

-atlet

-sütyen (geçiş süreci başlatılmamış trans kadınlar için dolgu sütyenler daha çok ihtiyaç duyuluyor.)

-tişört

-etek

-tunik

-elbise

-tayt

-pantolon

-şort

-çorap

-ayakkabı

trans erkekler için;

-iç çamaşırı (her bedende olabilir.)

-atlet

-boxer

-çorap

-tişört

-pantolon

-gömlek

-eşofman

-ayakkabı

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “dilek ince giysi bankası.” Yeni Başlık: “Dilek İnce Giysi Bankası.”

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!