Trans Bireyleri Heteroseksüellerden Ayıran Farklılıklar!

 • VEYA böyle bir farklılık var mı biyolojik olarak bilimsel olarak sormuyorum trans kadınların çoçuğu olamaz trans erkekler sperm üretemez gibi şeyler değil düşünce yapısında vereceği kararlarda hani kadınlar kararsızdır bir dedikleri 5 dakika sonrası tutmaz ya ( genelleme yapmak doğru değil ama böyle çoğu kadın ) trans kadınlarda da bu durum böylemi veya biyolojik olarak erkek doğan bir birey le sonradan erkek olan trans birey ler arasında buna benzer bir durum var mı  NOT:bu başlığı açarken hiçbir art niyet yoktur eyer başlığı açarken saçmaladıysam özür dilerim daha önceki başlıklarım da belirtiğim gibi trans bireylerin yaşamlarını merak ediyorum  ilulcwmg


  sm

 • ve ayrica aramizda trans bireyler bulunuyorsa sohbet etmek isterim

  Edited once, last by Blue: Yazıların tamamı büyük harflerle yazılamaz. ().

  • Official Post

  Transseksüel bireyler biyolojik durumlar bir yana sosyal ve güdüsel anlamda da büyük ölçüde hedeflenen cinsiyete uygun hislere sahip olur ve buna göre davranışlar sergiler. Aksi bir durum olsaydı tıbbi olarak farklı yaklaşımlar benimsenirdi zaten.

 • Blue

  Changed the title of the thread from “TRANS BİREYLERİ BİYOLOJİK OLARAK KADIN VEYA ERKEK DOĞMUŞ BİREYLERDEN AYIRAN FARKLILIKLAR NELERDİR” to “Trans bireyleri biyolojik olarak kadin veya erkek doğmuş bireylerden ayiran farkliliklar nelerdir?”.
 • Transseksüel bireyler biyolojik durumlar bir yana sosyal ve güdüsel anlamda da büyük ölçüde hedeflenen cinsiyete uygun hislere sahip olur ve buna göre davranışlar sergiler. Aksi bir durum olsaydı tıbbi olarak farklı yaklaşımlar benimsenirdi zaten.

  bilgili bir uzman byrkbyrkbyrkbyrkbyrk

 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “Trans bireyleri biyolojik olarak kadin veya erkek doğmuş bireylerden ayiran farkliliklar nelerdir?” to “Trans Bireyleri Heteroseksüellerden Ayıran Farklılıklar!”.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!