Abime ve Yakın Arkadaşıma Açılmam

 • 17 yaşında biseksüelim. Kendimi keşfedeli bir buçuk yılı gecti. :P İlk zamanlar herkes kadar ben de kabullenemedim. Sonrasında bir şekilde kabullendim ve birileriyle konuşmak istediğim için bir eşcinsel gruba üye olup sanal da olsa bizden birileriyle tanıştım. İlk abime sonra en yakin arkadaşıma açıldım. Okulda iki arkadaşıma daha açıldım. Birilerine açılıp dertleştiğiniz zaman çok rahatlıyorsunuz. Yaşadığım çevrede de bizden birileri var mi bilmiyorum maalesef. Umarim bizi anlayabilecek ve çevremizden lgbti bireyi arkadaslar edinir ve biraz rahatlariz.


  Sevgilerimle.

  Eşcinseller vardır :love:

 • Nikopol

  Moved the thread to the trash: rss haber akışı, gereksiz .
 • bem hala gizli biseksüelim. Etrafımda açılacak kimsede yok. Anlayacaklarını sanmıyorum. Bu yüzden asosyal yaşamı tercih ettim. Bazı zamanlar sıkılsamda halimdende çok memnunum. Senide tebrik ederim.

 • ben de yeni insanlarla tanışmak istiyorum ama çekiniyorum arkadaşlarım biliyor tabi bisexsual oldugumu ama bilmiyorum kendim gibi insanlarla tanısamadım cok da fazla cekingen yapımdan dolayı

 • This threads contains 2 more posts that have been hidden for guests, please register yourself or log-in to continue reading.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!