En Son Okuduğun Kitap?

 • Okuduğunuz en son kitap ve kitap hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Bu bir nevi kitap tavsiyesi olabilir. Bunun dışında okuduğunuz ve tavsiye etmek istediğiniz kitapları da buradan tavsiye edebilirsiniz...

 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “En Son Okuduğun Kİtap?” to “En Son Okuduğun Kitap?”.
 • (A.Ş.K neyin kısaltması?) Yazar-(Tuna Kiremitçi) okumanızı tavsiye ediyorum...

  Anlatsam uzun sürer...Kısacası okumanızı tavsiye ederim...


  Aşk, yalnızlık, baba olmak, dostluk, hüzün, ayrılık... Çok satan romanlarıyla tanıdığımız Tuna kiremitçi, kalemiyle hayatın köşelerine tek tek dokunuyor...Bazen eski bir şarkının peşine düşüyor, bazen de yeni öykülere açıyor yüreğini... Işıklı caddeler ıssız patikalarla, sonbahar rüzgârları sıcak sevişmelerle buluşuyor... Genç bir yazarın özel dünyasını merak edenler ve Tuna kiremitçiyi daha yakından tanımak isteyenler için...  Tuna kiremitçi, şubat 1973'te Eskişehir'de doğdu..İlk şiirleri, Galatasaray Lisesi yıllarında Varlık dergisinde yayımlandı. (1991). 1994 yılında Yaşar Nabi Nayır şiir ödülünü kazandı ve ilk şiir kitabı Ayabakanlar okuyucuyla buluştu. 1998 yılında ikinci şiir kitabı "Akademi" yayımlandı. 2002'de ilk romanı (Git kendini Çok Sevdirmeden) büyük yankı uyandırdı. 2003'te çıkan Bu işte bir yalnızlık var ve 2005 tarihli yolda Üç Kişi adlı romanları da geniş bir okuyucu kitlesiyle buluştu.

  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde sinema eğitimi gören, senaryo ve köşe yazarlığıyla da uğraşan Tuna kiremitçi halen İstanbul'da yaşıyor ve 2 çocuk babası..

  Edited 2 times, last by Gokhan Bayraktar ().

 • Kitap okumayı seven biriyim, Başlığı ilgimi çekti. Araştırmaya koyuldum. ^^ umarım kolayca bulurum. ^^

 • Livanelinin tüm kitaplarııı❤️📕

  Şuan “Huzursuzluk” okuyorumm.

 • En son ben,Earl ve ölen kız ‘ı okudum aşırı eğlendim biraz okurken düşünmeyeceğim çerezlik bi kitaba ihtiyacım vardı. :) tavsiye ederim.

 • Metastaz – Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu

  Ülkemizin ne hale getirildiği be hiçbir şey den ders alınmadan hala aynı hataların yapılmayana dama ettiğini şaşırarak okuyacaksınız şiddetle tavsiye ediyorum

 • Grigory Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını okudum, Finlandiya'nın nasıl muhasır medeniyetler seviyesine ulaştığını anlatıyor.

 • This threads contains 25 more posts that have been hidden for guests, please register yourself or log-in to continue reading.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!