Cinsiyet değiştirmek olsa aile tepki ne olur?

• Merhaba iyi günler, birkaç sorum var çoğunlukla neden cinsiyet değiştirmek tercih ediliyor, erkek bedenin hissetmiyor kadın hissedebiliyor (Trans Erkek, Trans Kadın) Bir arkadaşım cinsiyet değiştirdi sonra pişman olmadım çok memnunum olduğunu söylüyor Trans kadın olsaydı aile tepki nasıl olur?

Cinsiyet değiştiren var mı?

Erkek doğdum erkek hiç hissetmiyorum kadın hissedebiliyorum yani mesela oje ve ruj sürdüm çok güzel duruyor elbise ve pantolon kıyafet giyinebiliyorum çok rahat duruyor, ayakkabı topuklu ve ayakkabı topuklu bot seviyorum hoşuma gitti hastalık mı bilmiyorum.

Bir sorum var sormak istiyorum;

Cinsiyet değiştirdikten sonra gerçek vajina gibi hissettirmez yanı zevki alamaz diyor zevki almıyormuş duydum doğru mu? merak ettim

bilgi için teşekkürler

• Support

Konuyu onayladı.
  • Ameliyatta uyarıcı sinirleri koruyorlar yani aynı zevki veriyor ama malesef hormonel yapıdan dolayı boşalma olmuyor, bu konuda bir kaç önemli doktorun anlatımlarını dinlemiştim, hastalık konusuna gelirsek, ben bir erkeğim evliyim dünyalar tatlısı bir kızım var ama feminen olmayı seviyorum kadın hayranlığım o kadar çokki bu yüzden ne kadar kadın olmak istediğimi anlatamam, ama artık pek önemi yok tek derdim hem cinsimden nefret ederek kendimede aynı nefreti duymam sanırım, bunlar bir hastalık değil bence

• Ameliyatta uyarıcı sinirleri koruyorlar yani aynı zevki veriyor ama malesef hormonel yapıdan dolayı boşalma olmuyor, bu konuda bir kaç önemli doktorun anlatımlarını dinlemiştim, hastalık konusuna gelirsek, ben bir erkeğim evliyim dünyalar tatlısı bir kızım var ama feminen olmayı seviyorum kadın hayranlığım o kadar çokki bu yüzden ne kadar kadın olmak istediğimi anlatamam, ama artık pek önemi yok tek derdim hem cinsimden nefret ederek kendimede aynı nefreti duymam sanırım, bunlar bir hastalık değil bence

hormonel yapıdan boşalma olmuyor, neden olmuyor merak ettim

• hormonel yapıdan boşalma olmuyor, neden olmuyor merak ettim

Hatırladığım kadar anlatmaya çalışayım malum meni testeron hormonu ile ilikte üretiyor vücut, ama sen testesteron u kesiyorsun bu yüzden vücut boşalma gereği duymuyor yani depolar boş olduğu için dışarı saçacak bir şey kalmıyor, ama tabiki sinir hücrelerin korunmuş olduğu için ilişkideki zevk aynı orada bir fark yok, ama yinede boşalmama durumunu düşününce boş ver diyorsun,

• Şöyle kulaktan dolma bilgilere çok inanmayalım bence.

Ben 2013 yılında hormon tedavisine başladım 2015 yılında da ameliyatımı oldum. ameliyat öncesi herhangi bir cinsel dürtü hissetmiyordum doğal olarak. Ameliyat olduktan sonra bu durum düzeldi. Hem cinsel olarak zevk duyuyorum hemde boşalabiliyorum hemde masturbasyon yapabiliyorum artık. Yani cinsel sağlığım düzeldi ameliyat olduktan sonra. Tabi bir kişi ameliyat olmadan bunları yapıyorsa bilemiyorum o konu tıp doktorlarının uzmanlık alanı.

Ayrıca masturbasyon yapınca ve boşalınca doğal olarak bir sıvı çıkışı da oluyor (yeterince iğrençleştik mi?) hani merak eden olursa diye söyledim.

Tabi benim ameliyatım daha farklı olabilir sizin durumunuzla bilemiyorum o kadarını.

Ayrıca etek giymekten hoşlanmıyorum makyaj yapmayı da pek sevmem. kadın olmayı şöyle şeyler ile bağdaştırmak da saçma bence...

Winter is Coming:!:

• Her kişinin bünyesi farklı ve teknoloji değiştikçe malum ameliyatlarda değişiyor, ama benim bunları dinlediğim doktorlarda sonuçta kendisi geçirmiyor bu ameliyatı, ameliyat olan kişilerin gözlemleri, ayrıca kadın olmak benim açımdanda süslenmek seksi görünmek, bak beni yanlış anlama ben aşırı kadın düşkünü biriyim ama kadın olmak için dünyamı geri çevirirdim, gençlik yıllarımda makyaja yaptığım fantazi elbiseler de giyindim kız arkadaşlarım ile o an zaten erkek olduğun gidiyor aklından ne bilim bu düşünceler ile ilerleyince ben erkek kalmaya karar verdim, çünkü kadınlara kızlara yanaşabilmem için tek elimdeki koz erkek olmaktı, çok eğlendim çok şu an kendimi çok saklıyorum kimliğimi çok gizliyorum sadece alkol aldığımda olmak istediğim ben oluyorum artık böyle üzerime yapıştı kaldı 😂😂

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!