Garip, İlginç, Tuhaf

• Kendimi tutamayıp çözdüm. Ece çıktı. Tam boş zaman uğraşı. Bunun "ruh haline göre hangi çeşit pizzasın?" gibi versiyonları da var...

• Kendimi tutamayıp çözdüm. Ece çıktı. Tam boş zaman uğraşı. Bunun "ruh haline göre hangi çeşit pizzasın?" gibi versiyonları da var...

Var mı uzağında, yakınında, tanıdığın, bildiğin bir Ece? :) Rastlantı konusu burada da çıkabilir karşımıza :) , Diyelim ki bana Kezban çıktı, ve bildiğim bir Kezban var, ama Ece çıksaydı, benim Ece diye bir tanıdığım hiç yok mesela..

• Olmaz mı... Ama içinde böyle güzel duyguları barındırabileceğini sandığım bir Ece değil 😂

Buradan kimse çıkmaz, olasılık olarak çok düşük. 3-5 kişiyiz

Var mı uzağında, yakınında, tanıdığın, bildiğin bir Ece? :) Rastlantı konusu burada da çıkabilir karşımıza :) , Diyelim ki bana Kezban çıktı, ve bildiğim bir Kezban var, ama Ece çıksaydı, benim Ece diye bir tanıdığım hiç yok mesela..

• Olmaz mı... Ama içinde böyle güzel duyguları barındırabileceğini sandığım bir Ece değil 😂

Buradan kimse çıkmaz, olasılık olarak çok düşük. 3-5 kişiyiz

Ama bir de şöyle düşün, neden Ece??? Mesela herhangi bir şekilde hayatında yer almayan bir İsim çıkabilirdi. Veya benim Kezban, neden mesela Hürrem çıkmadı :/ Ece sana sarmış Phonix, hiç şansın yok :D

• En bilinen 10 ismi yazmışlar. Hüsamettin'i de bulamazdık. Seçilmiş kesim haricindeki insanların aşk yaşama şansını gözden çıkarmışlar 😣

• En bilinen 10 ismi yazmışlar. Hüsamettin'i de bulamazdık. Seçilmiş kesim haricindeki insanların aşk yaşama şansını gözden çıkarmışlar.

Tamam, senin tezini kabul ediyorum, olabilir, ama benim Kezban dediğim var ya, isim değiştirdim tabi, başka bir isim o çıkan, ve gerçekten de hayatımda bir şekilde yer alan bir isim, ve 40 yıl düşünsem yine de aklıma gelmeyecek bir isim, ve düşünüyorum da, doğru olabilir, zaten ben böyle saçmalıklara ne inanırım, ne buraya yazardım, ama o isim, hakkaten ilginç geldi bana... Bazen hayatta çok ilginç rastlantılar, tesadüfler olabiliyor, demek istiyorum....

• Onedio sayesinde tesadüflere inanmaya mı başlıyorsun acaba...

??? Eh ben tesadüfleri, rastlantıları savunuyorum zaten, yani, onedio o ismi çıkardı diye, bunun gerçek olduğunu, onedionun bunu bildiğini, yaptığı bu testin doğru olduğunu savunmuyorum, ilginç, garip, tuhaf diye belirttim zaten konu başlığında, gerçekten de bazen çok ilginç tesadüfler olabiliyor....

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 4 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!