Hetero bir kıza aşık oldum.

• Fen lisesinde kız yurdunda kalıyorum. Oda arkadaşıma aşık oldum ve eşcinsel olduğumu fark ettim .Onu rahatsız etmek istemem ve çok endişeliyim yakın arkadaş olduk fakat eşcinsel olduğumdan haberi yok eğer beni sevmezse okulumu değiştirmeye karar verdim. Belki kız yurdunda olmam yanlıştır. Bilmiyorum okulum için çok çalıştım fakat resmim iyi güzel sanatlar okuluna gidebilirim .gitmeli miyim? Kız yurdunda olmam yanlış mı olur?

• Sevmeme ihtimali var. Emin olmadan açılma bile bence. Bir de neden sırf biri için hayatının akışını değiştiriyorsun ki? Neden yanlış olsun? Sonradan bu yüzden pişman olabilirsin

• Evet, sanırım haklısınız bu sadece onu rahatsız eder. Hiçbir şey olmamış gibi devam edeceğim . sağ olun:)

• sonra şey de diyebilir. arkadaşlığımıza zarar verdin vs bunu nasıl dersin falan fıstık o yüzden dikkat etmekte fayda var

• Çevremdeki insanları biraz yokladım ve büyük çoğunluğun duyarsız cahillerden oluştuğunu fark ettim. Kendimi kabullendim ve daha dikkatli olmayı öğreniyorum. Görüşleriniz için teşekkürler. :)

• Eğer anlayışlı biri ise bunu güzellikle dile getir ve eğer rahatsız olursa normal arkadaş olarak kalmak istediğini belirtirsin

• bence ona açıkla, bnim için eş cinsel olanlar var :)

elsf

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 9 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!