Musa36 adlı kullanıcının mesajları

ben kendimi keşf ettiğimde belki 8 bilemedin 10 yaşındaydım ve gerçekten bu yaşlarımdayken çok hızlıydım hahahaha çoğu insan inanmıyor ama gerçekten bu yaşlarımı çok iyi hatırlıyorum çok güzel zamanlardı

Yukarı da ki arkadaşın bahs ettiği gibi METRO serisi

Fallout 4

The Witcher Serisi (Özellikle The Witcher 3)

Skyrim

Cities Skylines

Black Mesa

Far Cry Serisi

L.A Noire

This War Of Mine

Wolfenstein Serisi

şimdilik aklıma gelenler bunlar :))

The Walking Dead netflixten izlenmez... çevirileri berbat ve sansür uyguluyorlar onun dışında Elite güzel bence ama bir tek Netflix değil de Amazon Prime falan bakmanı da öneriririm ayda 8 Lira gibi bir ücreti vardı ve kendi türkçe içerikleri de var

Selamlar,

Yine kafamın içinde türlü düşünceler, hangi birinden bahsetsem bilemedim .Bir girdaptayım sanki içimde derin bir boşluk,

boşluğun içinde debelenen bir vücut. Takatim kalmamış anlatmaya fark edilişin dibini boyladım sanki dipten çıkamayacak gibiyim aydınlığa. Bir el arar oldum koca ömrümde , bulsam hiç bırakmayacağım ,bulsam sımsıkı tutacağım ,bulsam yüzü suyu hürmetine öpüp koklayacağım .

Yine kafamın içinde türlü düşünceler, biliyorum naçar emeklerim lakin ben yine son zerreme kadar anlatmaya ,aramaya devam edeceğim. Yakındığıma bakmayın ben hep böyleydim düştüğümde debelenir her seferinde ayağa kalkardım o el yine tutmazdı elimi . Daha neler göreceğim derken her seferinde yaşadığım dünya başıma çatı olup yıkılıyor .

aynısını yaşıyorum şu an ama yapacak bir şey yok... artık bir şeylerin iyi olması için değil de daha kötüye gitmemesi için dua ediyorum. sana her şey düzelecek diyemem ama alışırsın