Çaresiz Derdimin Sebebi Nedir ?

• Günaydınlar,

Bugünlerde çok erkenciyim neden inanın ki bilmiyorum çok yorgun hissediyorum .Neyse düşünüyorum da sanırım önceki hayatımda bahtsız bedevi filandım :P şans pek bana uğrayan bir şey değil. Neden mi bahsediyorum bunlardan ,siz daha önce hetero birinden hoşlandınız mı ? Ben sürekli olarak bunları tekrar tekrar yaşıyorum. Sanki lanetlemiş biriyim . Aslında eskisi gibi koymuyor reddedilmek hani derler ya derim kalınlaştı ^^ Ben de duruyorum şuan kimseden mümkünce hoşlanmamaya çalışıyorum ^^ Ha bi de yanlışlıkla aşık oluyormuşum bunları dedikten sonra .

Hayatımda hiç aşık olmadım o özel o değerli his bana uğramadı. Taş kalpli olduğum için değil buna bir teşhis koyarsanız ççookkk menun olurum aslındaa :P byrk

• Asla kendine teşhis koymamalısın bence, aşk uğramadı deme lütfen aşk uzak yahut yakın mı bilemem ama aşkın da pek güzel bir şey olduğunu düşünmüyorum. Geçenlerde bende kaybolmuş hissedip bir siteye girdim ve önüme çıkan birine yazdım ve o kişi tam olarak ihtiyacım olan şeyin ne aşk ne de sevgi olduğunu kanıtladı. Evet, bizim iihtiyacımız aradığımız şey Şefkat. Hayatına sevgiyi aşkı değilde şefkati sok. Ama gerçek insanların sana şefkat göstermesine izin ver. İnsanoğlu doyumsuzdur yetmez ama inan yine de ihtiyacın olanın şefkat olduğunu farkedeceksin belli bir yerden sonra.

• Kedi alın kedi. İnsandan şefkat beklemeyin 😁.

• Hayır. Galiba sen köpek insanısın :) kedi beslemediysen ne demek istediğimi anlayamazsın

😂 benim bildiğim köpekler daha şefkatli değil mi ya 😂

• Siz neyi seviyorsanız onu besleyin kedi köpek tartışmasına giremicem şimdi 😁

• Siz neyi seviyorsanız onu besleyin kedi köpek tartışmasına giremicem şimdi 😁

😂 tartışma mi görmedik acaba bu sohbet yahu saçma sapan bir şey yüzünden niye tartışma yasiyalim

• 😂 tartışma mi görmedik acaba bu sohbet yahu saçma sapan bir şey yüzünden niye tartışma yasiyalim

kavgaya tutuşacaz anlamında demedim 🤦‍♀️ genel kapsamlı söyleyeyim o zaman sevgiyi de şefkati de hayvanda bulursun, kedi köpek kuş at... fark etmez yani şu zamanda insanda bulmak zor. Bulana helal olsun 🙃

• kavgaya tutuşacaz anlamında demedim 🤦‍♀️ genel kapsamlı söyleyeyim o zaman sevgiyi de şefkati de hayvanda bulursun, kedi köpek kuş at... fark etmez yani şu zamanda insanda bulmak zor. Bulana helal olsun 🙃

:D Demek ki neymiş hayatımda kavgaya tutuşan insanlar çokmuş herkese önyargılıyım sanrı bu konuda haklısın

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 14 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!