destek yardım

• Merhaba, psikolojik açıdan destek almam gereken bir dönemimdeyim. Sgk veya herhangi bir güvencem de olmadığı için ücretsiz veya az bir ücretle bu işi çözmek istiyorum. Bu yardımı alabileceğim bir kurum, adres veya e-posta adresi benimle paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.

not: Eskişehir'deyim

• eskişehirdeyim bir psikolog değilim ama destek olabileceğim bir konu varsa yanında olmaya çalışırım. onun dışında eskişehir'de bunu ücretsiz yapan bir kurum malesef yok bir barda içmek dışında hiç bir şey sorununu çözmez sanıyorum :(

• eskişehirdeyim bir psikolog değilim ama destek olabileceğim bir konu varsa yanında olmaya çalışırım. onun dışında eskişehir'de bunu ücretsiz yapan bir kurum malesef yok bir barda içmek dışında hiç bir şey sorununu çözmez sanıyorum :(

sen içiyonmu

• Merhaba, psikolojik açıdan destek almam gereken bir dönemimdeyim. Sgk veya herhangi bir güvencem de olmadığı için ücretsiz veya az bir ücretle bu işi çözmek istiyorum. Bu yardımı alabileceğim bir kurum, adres veya e-posta adresi benimle paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.

https://www.advicemy.com/ internet sitesine bakmanı tavsiye ederim uygun ücretle birçok psikoloğa ulaşabilirsin

• Emin ol psikolog filan dümen, kendine sadece sen yardım edebilirsin. Onlar sadece göremediğin bir şeyi görmene yardım edebilir.
    Fakat psikoloji okumasam bile kız kardeşimden dolayı az çok anlarım, yardımcı olabilirim yani istersen.

Özelden yazıyorum

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!