Kadir Berk adlı kullanıcının mesajları

Emin ol psikolog filan dümen, kendine sadece sen yardım edebilirsin. Onlar sadece göremediğin bir şeyi görmene yardım edebilir.
    Fakat psikoloji okumasam bile kız kardeşimden dolayı az çok anlarım, yardımcı olabilirim yani istersen.

Arkadaşlık çok gereksiz bence sıkıyorlar insani yalnızlık daha iyi zamanınķ daha iyi değerlendirebiliyorsun istediğim zaman istediğini yapabiliyorsun ama arkadaşın olunca öyle mi sürekli senden bir şeyler isterler kanka buluşalım mı içelim mi lol gel bir kez reddettinmi de senden daha onun bunun çocuğu yok

Valla bir allAH biliyor rahat vermiyor ki günün her saati beni izliyor gizlilik ihlalinden dava açmak var bir ara aklımda kendisine cennette o kadsr arsası var banada tazminat olarak bir yer verir herhalde nuriler ile dolu

stajdan geldim duş aldım yamur eşlinde kitap okuyorum

Cevap veremeden edemedim özür dilerim. :( Madem günümüzde bile kitap okuyabilecek kadar kültürlü, kendini geliştirmeyi seven bir insansın. Nasıl "yağmur" yerine "yamur" yazabiliyorsun anlatsana biraz. :)

Şuan ne yapıyorum:

Gecenin bir saati canım çok sıkıldı ve bu foruma rastladım, atıldım bende forumdaki konu başlıklarını geziyorum.