Surekli Barismak isteyen sevgilim ve yonelimim

• 1 yil kadar sevgili oldugum bir erkek var; ama ben uzun suredir kadinlara ilgi duyuyorum ve sevgilim surekli ayrilip barismak istedigi icin ve ben de ona cok alistigim icin kimseyle konusamiyor, bu yonumu kesfedemiyorum. Acik acik kadinlar hoslandigimi ve artik bu ilismiye devam edemiyecegimi soylesem cok kirici mi olurum?

• Tabii Ki'de Hayır Hayatım Neden Kırıcı Olsun Ki Ona Karşı Bir Zaafın Yoksa Söylememen Hatalı Durumuna Düşmen Demektir Söylemelisin Ki Oda Kendi Hayatına Yeni İnsanlar Eklesin Tıpkı Senin Gibi

• O alışkanlığı biraz kırabilirsen yeni bir başlangıç yapabilirsin. Muhtemelen zaten artık ona karşı hislerin yok, kendini keşfetmene engel olmaktan başka bir fonksiyonu kalmamış hayatında. En iyisi söyle olmayacağını

• Söylemekten korkma kimse seni senin kadar iyi tanıyamaz. Kendini ona anlatman kötü bir durum değil anlayışla karşılayacağına eminim.

• Aynı durumu ben eski bir erkek arkadaşımla yaşadım evet çok kırıcı olur olursa da olsun olacak gibi değilse artık zaten zorla devam ettirmenin bir anlamı yok söyle gitsin 1 ayda toparlar büyük ihtimal

• Kırıcı olur olmasına ama başka çaren var mı? İlişkilerin bitmesi hep zordur. Bu arafta kalma süreci ne kadar uzarsa ikinizde o kadar zarar görürsünüz. Kadınlardan hoşlanman elinde olan bir durum değil üzülsede bir şekilde zamanla kabullenir sanırım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!