Çalışmak Konusunda Zorlanıyorum

• Merhaba. Gizli bir geyim ve yıllardır kontrollü yaşamaya çalışsam da dikkat çeken feminen tavırlarım var. Bu nedenle iş bulmakta zorlandığım gibi işe devam etmekte ve iş arkadaşlarımla iletişim kurmakta da çok zorlanıyorum. Bu konuda tavsiyesi olan var mı? ?(

• Yıllarca benzer sorunlar yaşadım çözüm kendi işini yapmak sanırım yada destekçi firmalar bulmak decathlon gibi

Destekçi firmalar mı var? Decathlon ne gibi bir avantaj sağlıyor?

• Bir işe gireceksen giyim mağazaları bu konuda hoşgörülü oluyor çoğu kez .(lcw hariç)

Bazı mağazalar da kendini beli eden feminen davranışları olan bir kaç kişi görmüştüm arkadaşlarıyla gayet iyi geçiniyordu.(1-2 örnekten direk bu çıkarımları yaptım)

Hep ön yargılı davrananlar oluyor olacak da bunlara kafayı takmayacaksın sen çalışıyorsun hırsızlık yapmıyorsun seni zorlayanları şikayet et en azından haklarınız olduğunda savunursanız bir başka zaman o kişi başkasına sorun yaratmaz.

Kuaför tekstil takı satan yerler vb de olabilir.

• Destekçi firmalar mı var? Decathlon ne gibi bir avantaj sağlıyor?

Şuan adlarını hatırlamıyorum ama çok firma var zaten bu firmaların bazılarının lgbt koleksiyonları da var H&M gibi adamlar reyon yapmıştı resmen :) Decathlon öncelik veriyor ve ayrımcılığa izin vermiyor başvuru yaparken durumunu belirtmen fayda edecektir

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Bir işe gireceksen giyim mağazaları bu konuda hoşgörülü oluyor çoğu kez .(lcw hariç)

Bazı mağazalar da kendini beli eden feminen davranışları olan bir kaç kişi görmüştüm arkadaşlarıyla gayet iyi geçiniyordu.(1-2 örnekten direk bu çıkarımları yaptım)

Hep ön yargılı davrananlar oluyor olacak da bunlara kafayı takmayacaksın sen çalışıyorsun hırsızlık yapmıyorsun seni zorlayanları şikayet et en azından haklarınız olduğunda savunursanız bir başka zaman o kişi başkasına sorun yaratmaz.

Kuaför tekstil takı satan yerler vb de olabilir.

Benim annem kuaför iş kur yardım yapiyo diye biliyorum kuaför de kadinlarla uğraşmak zor ağda odasında neler neler söylüyorlar dinlemek bile istemiyorum

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!