Saç kestiren erkekler

• Arkadaşlar cinsiyet beyanı erkek olanlara bir sorum olacaktı. Konu biraz alakasız biliyorum ama merak ediyorum acaba erkekler neden genelde saçlarını kestiriyor?

• Uzun saçın bakımı zor oluyor. Yıkamak, kurutmak, bakım kremi sürmek gibi. Ayriyetten kendime de yakıştırmıyorum.

• Uzun saçın bakımı zor oluyor. Yıkamak, kurutmak, bakım kremi sürmek gibi. Ayriyetten kendime de yakıştırmıyorum.

Taranmıyor taranınca kıvırcık saç olunca kalkıyor dalga olunca da taranınca saç iniyor ama kısa saç daha iyi bu dertler olmuyor.

Ben pek saç kesmek isteyen biri değilimdir bazen sinirlenince istemsizce saçlarımla uğrasıyorum .

Kadınlar kendiyle uğraşmayı daha çok seviyor sanırım. Ya da toplumsal bir şey mi ki acaba :/

• Kadınlar kendiyle uğraşmayı daha çok seviyor sanırım. Ya da toplumsal bir şey mi ki acaba :/

Açıkçası genellemek doğru olmaz. Cilt bakımı, kaş almak, sakal tıraşı falan uğraştırmıyor ama belki de uzun saçı gözümde büyütüyorumdur 🤷‍♂️

• Kadınlar kendiyle uğraşmayı daha çok seviyor sanırım. Ya da toplumsal bir şey mi ki acaba :/

Kadınlar ayna karşınında kendinini daha iyi görmek istiyor bu yüzden uğraşıyorlar kendileriyle

Bir kadını erkekler çok beğeniyorsa standart güzeli ği vardır ama kadınlar beğeniyorsa taş gibidir.

• Kadınlar ayna karşınında kendinini daha iyi görmek istiyor bu yüzden uğraşıyorlar kendileriyle

Bir kadını erkekler çok beğeniyorsa standart güzeli ği vardır ama kadınlar beğeniyorsa taş gibidir.

hahah :D güzel tespit

• Resmi Gönderi

yaklaşık 20 yıldır saçlarımı uzatıyorum, belli bir uzunluğa gelene kadar bayağı bir rahatsızlık veriyo bir de bakımı biraz zor

boyatılabilir ama ileriki yaşlarda beyazlaşmalar çok belirginleşiyor

erkekler genelde daha yorucu işlerde çalışıyor bu da terlemeye ve çabuk kirlenmesine yol açıyor

dini ve kültürel etkisini de unutmamak gerekir.

• Ben pek saç kesmek isteyen biri değilimdir bazen sinirlenince istemsizce saçlarımla uğrasıyorum .

Aynı ben, yıllardır uzatmayı düşünüyorum uzatıyorum da bir an bir şey oluyor sacı mıkestiriyorum. Anlam veremedim neden :D

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!