mulherlivre adlı kullanıcının mesajları

Açıkçası şarkıyı ortalama buldum, yeni nesil şarkı tipine uyulmuş. Şarkı sözlerini de ortalama buldum ancak bu tarz başka şarkılara bakınca görüyorum ki, pek çok kişi tarafından yazılmış oluyor. Kerimcanın şarkısı ise 2 kişiyle yazılmış ve zaten şarkıcı olmadığı için bunları görmezden geliyorum. Amaa klibe gelirsek, izlerken delirdim, aşırı kaliteli ve dünya standartlarında olmuş. Kendi başına uğraşıp çabalayarak çok iyi yerlere geldi bence Kerimcan. Özellikle son sahnede bittim, hatta bir an RuPaul's Drag Race'de hayal ettim ahahajdjjjd, ayrıca dediğiniz gibi lgbti+ görünürlüğü açısından da hoş olmuş ;) :thumbup:

edit: yazım

Hiç öyle deme, ben de zamanında kendime zarar vermeyi düşünürdüm hep. Hatta denemelerim bile olmuştu... Çok depresif ve yalnızdım. Doğum günlerimi de kutlamazdım. Derdim ki '' ne boka faydam olmuş ki, kutlayayım''.Hatta, üst üste yıllarca her doğum günümde salya sümük ağladığımı bilirim. Ben de plan yapmazdım, 5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun deseler mezarda derdim, o derece!

Ancak inan, yaşam o kadar değerli ve zevk alınası ki...Her sabah uyandığında, o gün ölecekmiş gibi yaşamalı insan, anı da yaşamalı, ancak plan da yapmalı. Mutluluğu için uğraşmalı. Her düştüğünde yeniden kalmalı ve yaşama dört kolla sarılmalısın. Bu yüzden tabii ki de doğum gününün kutlanası çok tarafı var. İyi ki doğmuşsun koala, iyi ki aramızdasın. Hayat upuzun bir yol, karşına umarım hep iyi insanlar çıkar. Nice mutlu yaşlara, <3 <3 <3

eskiden beri tanıdığım 10 dan fazla arkadaşım, hatta aralarında biseksüel ve lezbiyenler de var. ben açılınca onlar da bana açılmıştıı. anneme de açılmıştım ancak o bunu reddetti. ben de şuan sanki ''düzelmiş'' gibi rol yapıyorum. müthiş...

kesinlikle ablalarının bu konudaki görüşlerini öğrenmelisin. bir lgbti hakkında konu aç. ne dediklerine bak bence. yoksa çok kötü sonuçları oluyor, kendimden biliyorum, o boku yedim 3 sene önce, ne ile karşılaşacağından emin olmadan kimseye bir şey söyleme. umarım çok mutlu olursuun

ben bu heterolara aşık olma olayına karşı söyle bir mekanizma geliştirdim: bir insanın lgbti olduğunu öğrendikten sonra o kişiye karşı his besliyorum ya da beslemiyorum...:) çünkü karşılığı olmayınca harbi üzüyor be... neyse işe yarıyor, başta herkese kardeş gözüyle bakın :) :)