Evliyim ve eşim durumumu bilmiyor yardım lütfen

• merhaba 4 yıllık evliyim.. eşim cinselliğe sıcak bakmıyor yani olsada olur olmasada tarzı.. ama ben rengarenk yaşam istiyorum bisexuellik var gaylik var bu düşünceden çıkamıyorum eşimle konuştum ama hiç bu duruma olumlu bakmadı nasıl bu yöne çekebilirim tüm sınırları kaldırmak istiyorum ona tüm önerileri sundum ama dediğim gibi cinsellik onun için son ki planda bu konuda öneri veya yardımcı olacak arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim

• merhaba 4 yıllık evliyim.. eşim cinselliğe sıcak bakmıyor yani olsada olur olmasada tarzı.. ama ben rengarenk yaşam istiyorum bisexuellik var gaylik var bu düşünceden çıkamıyorum eşimle konuştum ama hiç bu duruma olumlu bakmadı nasıl bu yöne çekebilirim tüm sınırları kaldırmak istiyorum ona tüm önerileri sundum ama dediğim gibi cinsellik onun için son ki planda bu konuda öneri veya yardımcı olacak arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim

Evli insanların bu şekilde durumlar yaşaması can sıkıcı. Evlilik iki kişiliktir ve insanlar istediği kadar inkar etsin en sağlıklı evlilik ikili yaşam sağlam iletişimi olan bir cinsel yaşamdan geçer. Erkeksin sanırım gay de yazdığın için. Bu tarz bir durumun varsa eğer iç sıkıntı yaşıyor isen bir psikolojik danışmana görün. bu konuda hasta doktor gizliliği mutlaka olacaktır. Eşcinsellere yönelik çalışan elbet doktorlar var bulamazsan eğer spod derneğinin psikolojik danışmanlık hizmeti var makul ücretlere bağlantıyı ekliyorum oradan form doldurup iletişime geçebilirsin. uzman kişilerden yardım almak her zaman daha iyidir. Yok olayın yalnızca cinsellik tarafında isen tinderdan falan birileri ile tanışabilirsin. Kendin gibi birileri ile sohbet etmiş olursun hornet asla önermiyorum kimin ne olduğu belli değil mazallah hastalık bile kapılır. içinde böyle bir istek var diye illa ki sapkınca herkesle yatağa girmek zorunda değilsin düzgün bir partner edinebilirsin elbet sabredersen

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Evliliği nasıl yürütüyorsunuz bu durumda yani zor bir durum... Sanırım biseksüelsiniz ve eşinizi de biseksüel yapmaya çalışıyorsunuz; ancak bu hislerle ve duygularla olan bir durum ve eşiniz bu duruma karşı ne diyor?

• Evliliği nasıl yürütüyorsunuz bu durumda yani zor bir durum... Sanırım biseksüelsiniz ve eşinizi de biseksüel yapmaya çalışıyorsunuz; ancak bu hislerle ve duygularla olan bir durum ve eşiniz bu duruma karşı ne diyor?

Eşini ne alala biseksuel yapacak bunun için eşini başka bir kadınla paylaşmış olması demek o durumda zaten erkek hetero fantezici oluyor başka birşey değil. Eşini başka bir erkek ile paylaşacak ise ki bu da hastalıklı bir durum bana göre apayrı bir duruma çıkar. Bunla ilgili bir atasözü vardı da aklıma gelmedi şimdi hem ayranım dökülmesin gibisinden. Nereden tutarsan tut elde kalır. Sonradan arayış içerisine girecek insanlar evlenmesin bu şekilde. Yani bu eşimi ben tatmin edemiyorum ya başka biri gelsin de etsin ben de izleyeyim durumu da değil. Neyse ya akşam akşam :)

• Eşini ne alala biseksuel yapacak bunun için eşini başka bir kadınla paylaşmış olması demek o durumda zaten erkek hetero fantezici oluyor başka birşey değil. Eşini başka bir erkek ile paylaşacak ise ki bu da hastalıklı bir durum bana göre apayrı bir duruma çıkar. Bunla ilgili bir atasözü vardı da aklıma gelmedi şimdi hem ayranım dökülmesin gibisinden. Nereden tutarsan tut elde kalır. Sonradan arayış içerisine girecek insanlar evlenmesin bu şekilde. Yani bu eşimi ben tatmin edemiyorum ya başka biri gelsin de etsin ben de izleyeyim durumu da değil. Neyse ya akşam akşam :)

:) güzel ama toplumumuzda evlilik yapmak zorunda kalan lgbtiler de var. Ne biley:Dim belk adamcağız da zorla evlendirilmişdir. Ben de istiyorum bir evlilik yapmayı ama heteroseksüel bir kadının hayatını karartamam. Çocuk sahibi olmak için kendim gibi bir eşcinsel bayan :) yoksa ben de yukarıdaki arkadaş gibi farklı arayışlara girerim maazallah :S

• :) güzel ama toplumumuzda evlilik yapmak zorunda kalan lgbtiler de var. Ne biley:Dim belk adamcağız da zorla evlendirilmişdir. Ben de istiyorum bir evlilik yapmayı ama heteroseksüel bir kadının hayatını karartamam. Çocuk sahibi olmak için kendim gibi bir eşcinsel bayan :) yoksa ben de yukarıdaki arkadaş gibi farklı arayışlara girerim maazallah :S

Tamam da burada apayrı birşey diyor. Ya bu dünyada kimse kimseye zorla birşey yaptıramaz. Boş laflar bunlar. Zorla evlendirildim. Güney Doğu'da silah tehdit zoruyla kadınları evlendirirlerdi eskiden. Ama bknz silah ölüm tehditi ile.

Bu hetero karısını bir erkek ile ya da kadın ile paylaşmak falan bundan bahsediyor gibi? Yani kendi eşcinsel ise ayrilmiyirsa karisinla yatağını ayirsin gitsin bir dışarıda erkeklerle takılsın. Ayrıca biseksuel olduğu da aşikar ya neyse :)

• Tamam da burada apayrı birşey diyor. Ya bu dünyada kimse kimseye zorla birşey yaptıramaz. Boş laflar bunlar. Zorla evlendirildim. Güney Doğu'da silah tehdit zoruyla kadınları evlendirirlerdi eskiden. Ama bknz silah ölüm tehditi ile.

Bu hetero karısını bir erkek ile ya da kadın ile paylaşmak falan bundan bahsediyor gibi? Yani kendi eşcinsel ise ayrilmiyirsa karisinla yatağını ayirsin gitsin bir dışarıda erkeklerle takılsın. Ayrıca biseksuel olduğu da aşikar ya neyse :)

ya belki şey demek istiyor hani eşim benim eşcinselliğime/ilişkilerime? laf etmesin falan .. Öyle de çok evlenen var. Ama senin dediğin gibi de olabilir tabii ki o da mümkün :d

• ya belki şey demek istiyor hani eşim benim eşcinselliğime/ilişkilerime? laf etmesin falan .. Öyle de çok evlenen var. Ama senin dediğin gibi de olabilir tabii ki o da mümkün :d

Hepsi muallak ve nereden tutsan elde kalır ayrılsın gitsin evli iken bir başkasını arzuluyor ise bitmeli ilişkiler ben bunu düşünüyorum.

• Hepsi muallak ve nereden tutsan elde kalır ayrılsın gitsin evli iken bir başkasını arzuluyor ise bitmeli ilişkiler ben bunu düşünüyorum.

Bence de bitmeli. Çoğu yönden tek kişi olmalılar evlenince. Kararlar falan, buna cinsellik de dahil. Birisi eşcinsel öteki değil zor ya :D ya bir de yazan arkadaş o yöne çekebilir miyim falan demiş bir de gaylik var biseksüellik var demiş ne dediği belli değil xd

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!