Hollanda'ya iltica etmek istiyorum

• Yurtdışına çıkmam da sorun yok derken ne gibi? Yani biraz daha açar mısın? Vize almanda mı maddi olarak mı?

Üzülerek söylüyorum ki Hollanda ya iltica ve ya oturum çok çok zor. Eşcinsel isen hatta adli bir olaya (darp, yaralanma vb) karışmadığın çok büyük tehlike altında olduğunu ispatlamadigin sürece (söylem kabul etmiyorlar) talebin red edilir. Ancak vize alır oraya gider kendine iş ve kalacak yeri ayarlar da bir süre kaçak kalır isen ufak bir şansın olabilir. Avrupa da genelde böyle yapıyorlar. Oradaki eşcinseller ile flört vb tanışma yerlerinden irtibat kurup ikna edebilirsen evlilik yaparak yerleşme imkanın olabilir. Haricinde orada yaşam pahalı ve zor. İltica kabul olursa ancak destek veriyor devlet uyum saglaman için.

Bunun yerine izmir ıstanbul gibi şehirlere yerlesmen daha mantıklı. Hatta izmir de bir gay çocuk var biraz instagram popülerliği sağlamış bir kafede çalışıyor eleman lazım kalacak yer de var diye paylasiyordu bir haftadır. Onla bir konuşabilirsin bir şansını dene istersen profilini paylaşırım

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Ancak vize alır oraya gider kendine iş ve kalacak yeri ayarlar da bir süre kaçak kalır isen ufak bir şansın olabilir. Avrupa da genelde böyle yapıyorlar

Yani orda tanış evlenmi demek istedin.? ufak bir şanstan kastın ne ?

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “HOLLANDAYA İLTİCA İÇİN GİDECEĞİM.SON NOKTADAYIM BİLGİLİ KİŞİLER GİRSİN LÜTFEN KONUYA.” Yeni Başlık: “Hollanda'ya iltica etmek istiyorum.”
  • Ufak şans işte. Avrupa 'nin en kaliteli ülkelerinden birinin seni kabul etmesi için ne sunabilirsin? İltica diyorsun beyin göçü değil. Öyle aa beni ülkemde eziyorlar baskı görüyorum diyeni de almıyorlar. 3 defa gittim Hollanda ya orada yaşayan gurbetçi arkadaşlarım var. Orada yaşam hic de kolay degil

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!