Kadın Tacizcilerim

 • Böyle söyleyince bir garip duruyor ama hep hoşuma giden ve paylaşmak istediğim bir konudur.


  Gerçekten modadan anlayan bir kardeşe sahibim ve ne zaman alış veriş yapmak istesem giyim konusunda tartışılmaz belirleyicim odur.


  Hayatımın en ilginç noktası burda başladı.Parkta bir kız tarafından popom ellendi :D Bunu yaşadığımda on yedi yaşlarımdaydım heralde.


  Ulan bir su ekmek yumurta alayım diye binadan çıkıyorum alt katta ki teyze yan komşu kapı sesiyle balkonda beliriyor.


  Markette kasiyer kızlar 'ın ilgili bakışları ve konuşmak için fırsat kollamaları eve gelen misafirin anneme aman bu senin oğlun mu ? E bu sana hiç benzemiyor. (Anneme hakaret.) Bunu bizim filancanın kızına alalım.  İşte komedi burda başlıyor ya.Gay olduğumdan kimsenin haberi yok ama kardeşim dahil olmak üzere eş dost akraba konu komşu bir kız arkadaş edinmemi iple çekiyor.Sanırım ilişkisiz geçen üç yıl onlara hala eş cinsel olma ihtimalimi göz önünde bulundurmaları gerektiğini düşündürmüyor.


  Üç sene önce liseden bir kız arkadaş edindim.O zamanlar arızalım heralde belki bir kızla çıkmak sorunuma çözüm olacaktır diyordum.Ama olay beni öpmek ister misin ?de boka sardı arkadaş.


  Acayip bir şeydi.Bir kızı öpememek elini tuttuğunda haz alamamak.


  Hmmm.Ben biraz rahatladım bunları anlatınca sanırım.Güzel oldu.


  İşin kısası lbgtli dostlarım kadınlar tarafından taciz ediliyorum ve bazen bunu komik bulduğum kadar çirkince bulduğum bile oluyor ki o anlarda genellikle akşam koşuma son verip soluğu evde alıyorum.


  :)


  Böyle ilginç anıları olanlar varsa paylaşmak her zaman güzeldir.Sizi seviyorum.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!