Arkadaşıma açılma anım

  • keşke daha doğru zamanı bekleyip ciddiyetimi korusaydım. Tuvalete gittik ellerimizi yıkıyorduk çıkıyorduk ki o sıra bütün cesaretimi topladım ve ben biseksüelim dedim. İnanmadı s*kine dahi takmamıştır belki. Ne yapsam acaba çok kırgınım aralıksız bunu düşünüyorum.

  • Ben olsaydim ben de öyle bir tepki vermez duymamazliktan gelirdim. Tuvalette birisine cinsel yonelimini açıklamanın senden hoşlaniyorum sevişmek ister misin demekten farksiz olmadığını düşünüyorum. Bir çok insan da eminim böyle düşünür. İş arkadaşı mı okul arkadaşı miydi? Bir de ilgi duyduğun ıçın mi açıldın? Bir de cinsel yonelimini biliyor muydun?

  • okul arkadaşım aslında aylar öncesinden söyleyecektim fakat cesareti şimdi buldum. Evet ona ilgi duyduğum için açıldım.

  • cinsel yonelimini biliyor musun?

    Kafana o kadar da takma ama, sadece yer yanlış olmuş... eger yonelimini biliyorsan yani kendisi anlattıysa işte ben de biseksuellim okulda yalniz olmadığını bilmen açısından sana açılmak istedim galiba yanlış bir yerde açıldım umarım bir hata yapmadım diyerek konuyu bağlamaya çalış

  • yönelimini bilmiyorum, fakat eşcinsel olduğu hakkında şüphelerim var. Benim açılmamın ardından belki o da açılır diye düşünmüştüm.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!