Bizi anlama şansları ne kadar?

• Bizi anlayabilecekler mi yada hep eleştirecekler mi? Kalbim eninde sonunda kabul edecekler seni diyor ama anlayıp sevecekleri ne kalbim ne aklım diyor sadece beni bi virüs gibi kanser gibi kabul edecekler gibime geliyor kanseri kimse sevmez korkarlar ama yinede var olduğunu kabul ederler ya onun gibi hem nefret edip hemde onun varlığını bilip ona göre davranıyorsun ne kadar da iğrenç... <X

• Bende senin gibi düşünüyorum. 😶

• Evet ya toplu katliamdan farkı yok resmen yaptıkları ayrımcılık yüzünden eşcinsellerin başına gelmeyen kalmıyor(idam,intihar,psikolojik bozukluklar,hayattan soğuma,ırkçılık,ayrımcılıkvb.) yaptıkları hatanın farkında değiller umarım bir gün farkına varırlar da bize insan gibi davranmayı öğrenirler çünkü artık her şeyi içime gömmeye aileme veya başkasına bakarken söylersem ne yapar diye düşünmekten bıktım ne kadar daha dayanabilirim bilmiyorum...

• Evet ya toplu katliamdan farkı yok resmen yaptıkları ayrımcılık yüzünden eşcinsellerin başına gelmeyen kalmıyor(idam,intihar,psikolojik bozukluklar,hayattan soğuma,ırkçılık,ayrımcılıkvb.) yaptıkları hatanın farkında değiller umarım bir gün farkına varırlar da bize insan gibi davranmayı öğrenirler çünkü artık her şeyi içime gömmeye aileme veya başkasına bakarken söylersem ne yapar diye düşünmekten bıktım ne kadar daha dayanabilirim bilmiyorum...

Eşcinsellerin ölmesini istemiyorlar mı zaten içten içe...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!