Andac adlı kullanıcının mesajları

Evet ya toplu katliamdan farkı yok resmen yaptıkları ayrımcılık yüzünden eşcinsellerin başına gelmeyen kalmıyor(idam,intihar,psikolojik bozukluklar,hayattan soğuma,ırkçılık,ayrımcılıkvb.) yaptıkları hatanın farkında değiller umarım bir gün farkına varırlar da bize insan gibi davranmayı öğrenirler çünkü artık her şeyi içime gömmeye aileme veya başkasına bakarken söylersem ne yapar diye düşünmekten bıktım ne kadar daha dayanabilirim bilmiyorum...

Aileme gay/bisex(Baya az ölçüde kızlardan da hoşlanıyor gibiyim Bisex de olabilirim emin değilim)olduğumu söylesem mi söylemesemmi onu düşünüyorum bir kişi dışında kimseye söylemedim patlamak üzereyim artık söyleyip kurtulmak istiyorum çünkü sürekli kız mevzusu açıp üstüme geliyorlar onlara evlenmeyeceğimi falan söylüyorum sonradan hayal kırıklığına uğramasınlar diye ama şu şu akrabada böyleydi de evlendi şu bu oldu diyorlar sürekli kaç yıldır böyle artık deliricem herkes bana hayattan bezmiş gibisin diyor çünkü öyle diyorum ciddiye almıyorlar hergün kendime kızmaya başladım neden böyleyim diye artık hayattan gram zevk almıyorum her gün ayrı bir işkence ayrı sorular ayrı dertler hayata beni tek bağlayan şey teknoloji ve kardeşim sanırım intihar etmeyi bir çok kez düşündüm böyle giderse bunun gerçekleşmesinden korkuyorum ne yapmalıyım bilmiyorum nolur biri tavsiye versin