Cinsiyet Uyum süreci için destek

• Merhaba arkadaşlar... Cinsiyet uyum sürecindeki arkadaşım Toprak Polat, ameliyatı için gerekli parayı toplayabilme umuduyla bir kampanya başlattı. Kampanyanın yayılıp duyulabilmesi, bağış toplayabilmesi için yardımınıza ihtiyacı var. byrk Bu kampanyayı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir misiniz?
    (Kampanya metni: "Merhaba ben Toprak. Yirmi beş yaşındayım. Trans erkeğim. Türkiye'de yaşıyorum. Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği bölümündeyim. %100 açık kimliğim ile bir trans erkek öğretmen olmak istiyorum.Aynı zamanda Varuna Gezgin Kafe'de barista olarak çalışıyorum. Ve kendi geçimimi sağlamaya çalışıyorum. Cinsiyet uyum süreci içerisindeyim ve yaklaşık bir yıldır hormon kullanıyorum. 23 Ocak'ta mastektomi ameliyatı oldum. Cinsiyet uyum süreci için hukuki süreci başlatacağım. Ve bu süreçte phallostopy operasyonu için gerekli bütçeyi toplamak için çalışıyorum. Diğer yandan LGBTİQ + alanındaki akademik araştırma yürütmeye başladım. Süreç içinde aktivizm yaparak devam ediyorum. Desteğinizi bekliyorum."
    https://gogetfunding.com/cinsi…lMrGsl89Vn-uMfFjksXzfnKpM

• Çok zor bir durum, inşallah en kısa zaman da istediği hayatı yaşar.

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!