Askerliğe Elverişli Değildir Raporu: Kadınsı Davranışlar!

• öncelikle merhaba ben pasif bir gayım ancak davranışlarım hiç kadınsı değil. erkekside değil aslında tam orta ve muayene sırasında bana sorun çıkarmalarından korkuyorum herhangi bir problem olurmu şimfiden teşekkür ederim. nerden çıktı bu

kadınsı davranış beklentisi anlamış değilim. eşcinsel bir erkek olarak sevgililerimdede boyle bir şey görmedim normal davranışlarımız var kadınlae sürekli kıvırtıp ayol diyemi konuşuyor şahsen benim annem babamdanda sert.

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “ASKERLİK....” Yeni Başlık: “Askerliğe Elverişli Değildir Raporu: Kadınsı Davranışlar!.”
  • Askere yollarlarsa acemi birliğinde ya bir iki kişiyi baştan çıkarmaya çalış veya söylenti yaydır

İster istemez hastaneye sevk edip geri yollarlar :)

• Askere yollarlarsa acemi birliğinde ya bir iki kişiyi baştan çıkarmaya çalış veya söylenti yaydır

İster istemez hastaneye sevk edip geri yollarlar :)

Merhaba, arkadaş a katılıyorum, kalbin ne derse onu yap :)

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• öncelikle merhaba ben pasif bir gayım ancak davranışlarım hiç kadınsı değil. erkekside değil aslında tam orta ve muayene sırasında bana sorun çıkarmalarından korkuyorum herhangi bir problem olurmu şimfiden teşekkür ederim. nerden çıktı bu

kadınsı davranış beklentisi anlamış değilim. eşcinsel bir erkek olarak sevgililerimdede boyle bir şey görmedim normal davranışlarımız var kadınlae sürekli kıvırtıp ayol diyemi konuşuyor şahsen benim annem babamdanda sert.

Gay olan bir insan erkektir. Yani erkekliğini kabul eden ve erkeklerden hoşlanan kişi. Peki bir erkeğin askerlik yapmaktan kaçması nedir? Ne sebeple? Bir insan eşcinsel diye askerlik yapmaması cok saçma. Farklı sebeplerden istemiyorsan buna çözüm vatandaşlığı red etmek. Bu ülkenin kanunları belli askerlik zorunludur. Ki kadın erkek ayrim olmadan yapmalıdır aslında insana birçok şey katmaktadır.

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• bu kadar korkmayın askerlikten bence ben aşırı kadınsı bir pasif gay im buna rağmen çok rahat askerlik yaptım yine cagirsalar koşarak giderim

• wow böyle düşünmen beni biraz üzdü bu sorun olmamalı senin için askerlikten kaçmak saçma bizim orda askere gitmeye ne kız vermezler 🏳️‍🌈😂😂😂

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!