Eşcinsel Askerlik Anıları

• Bu konu benim için açılmış gibi Askerliğimi doğuda yaptım izin carşı hiç birşey yoktu birde darbe olmuştu bizi etkilemedi çünkü üst bölgesindeydik

insan diye birşey yoktu ömer diye birini sevmiştim oda beni sevmişti ama korkuyla yaşıyorduk ama genede aynı nöbet kulesi yada aynı göreve çıkmaya calışıyorduk bir geçe birşey sorcam demişdi istanbulu kendisi bende izmirliyim sor dedim Lgbt bireysin demi sen dedi ilk dondum tabi

sonra birden evet dedim belli oluyor bide bazılarıda anlıyor demişti sonra biz yataklarıda birleştirdik alt devreyi yanımdan kaldırmıştım karakolda en

sevilen askerdim ve süper bir nişancıydım karakol komutanla aram çok iyidi mühimat deposunun anaktarı bendeydi orda arada buluşurduk nöbete

başka birini cıkarırdık ve sonra biz geçe nöbetcisi olmaya başladık daha çok zaman ayırdık birbirimize ama duygusal anlamda çok ilerleme olmaya başlamıştı kıskançlık gibi şiddete dönücekti nerdeyse ve dikkat çekmeye başlamıştık çünkü hiç ayrılmıyor yada onun oldugu göreve istekli cıkıyordum

yada o benim oldum görevde başkasının yerine cıkıyordu en son zamanlarda askerlihin bitceni anladık ya sivilde napcaz dedik aynı ev mi tutsak gelirsin izmire demiştim bu konu uzatı gitti bazı konularda anlaşamadık ve yolumuzu ayırdık sanırım ilk sevdim adamdı

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!