LGBTİ Çocuklara Yönelik Cinsel İstismar Vakaları!

• Merhaba arkadaşlar, bir araştırma yapıyorum.

Çocukken başınızdan geçen cinsel istismar, tecavüz olayları varsa bunu aşağıdaki formata göre paylaşabilir misiniz?

İstismarcıların niteliği: Arkadaş, Akraba, Öğretmen ... gibi yakınlık derecesi

Cinsel istismar eyleminin gerçekleştiği süreç ve ortam: Nerede, ne zaman ve nasıl gerçekleştiği ...

Sonuç: Yargıya taşınıp taşınmadığı, kısaca sonucu ...

Teşekkürler

• 4 sene geçmiş üzerinden kimse bir şey yazmamış, doğrusu şimdi yazan olsada muhtemelen Bi işe yaramaz ama nedense ben yazmak istiyorum, en net hatırladıklarımdan bir kaçını yazmak istedimki neden erkeklerden nefret ettiğimi anlarsınız belki, evet ben bir erkeğim ama hayatımın hiç bir bölümü kız arkadaşız geçemedi üstelik ben dahi çokca senedir kadın olabilmek için ne yüksek bir arzu yaşadım, muhtemelen bir kaç arkadaş bana sen lezbiyen bir trans kadın sın demesi yolunda kendime teşhis koydum, neyse hangisinden başlayım bilemedim ama önce kendi 10/17 yaş aralığımı anlatayım, kendimi bildim bileli bedenen Köse bir arkadaşınızım bunun yanında uzayan kıllarımıda asla tutmam vücudumda ayrıca o zamanlar çok zayıftım saçlarımı uzatmayı ve saçımla ilgilenmeyi severdim, ailem benim yanımda hep kız arkadaş gördüğü için asla bir gün bile sorgulamadılar, bazen kızlar gibi giyinirdim bile gizli saklı, kısacık şort askılı bady giymeyi çok seviyordum, sanırım 14/15 yaşımdayken bir gün babamın dükkanındayım, benim peder bey bir işi çıkmış gitti dükkan bana emanet, bendede varoluş meselesi bir feminenlik var, neyse elektronik eşya dükkanı bu arada, yaşlı bir amca niteliğinde biri felci ftör şapkalı elinde sedef baston falan böyle 50 lerin New York modeli, neyse beyefendi uzun uzun tv lere baktı o sordu ben anlattım o sordu ben anlattım, sonra nasıl olduysa benim alete dokundu kuş kalkıyormu bakayım dedi, ben dondum kaldım korktum bişey diyemedim nede olsa tekim dükkanda eveledim geveledim ama bir şey oldu bir kartmı ne verecekmiş gel yanıma diye dükkandan çıktı bende o can havli ile ofisteki benim peder beyin meşhur gürgen sopasına yapıştım ve bir an düşünmedim daha adam kapı önünde belirdi ve direk adama var gücümle vurmaya başladım, iyi hatırlıyorum bizim yan dükkan tekel Di Laz bakkal derlerdi, Hüseyin abi sesleri duyunca fırladı dışarı ne oluyor demeye kalmadı hüzeyin abi adam sapık benim oramı buramı elledi dememe kalmadı en son ambulans seslerini duydum adamı çarşıya aldıklarını hatırlıyorum bir tek, yani yargıya gerek kalmadan, yargısına sonucuda çıktı.

Bir diğeri daha 12/13 yaşımdayım mahallemizde yaşıtım arkadaşlarımdan çok benimle hep daha büyükler arkadaş olmak istiyordu, bende hani mahalledeki büyütün kızlarla arama iyi hepsi ile görüşüyorum ya hani tavlarız sayesinde dediklerini düşünüyordum, neyse yaz zamanı balık tutmaya gidiyoruz gün aşırı, yine arkadaşlarımdan biri 17/18 Yaşında olsa gerek, hadi balık tutmaya dedi aldık olta vs indik sahile böyle olmaz bu gün bendensin kayık kiralayıcam dedi okur onada varım, neyse oldukça açıldık oltaları saldık bekliyorum şaka maka muhabbet arasında şaka diye beni suya attı ben tekrar çıktım kayığa üstümü çıkardım kurusun diye ama hala şakalar falan devam ediyoruz, birden durdu üzerine çıktı seni istiyorum gibi bişeyler dedi yok olmaz asla falan filan derken kaydığı sürmem sen bilirsin burada kalırız falan dedi düşün taşın çocuk kafa ya hani, tamam dedim bana zarar verme ama üstümden ne istersen yap dedim mecbur kabul ettim korkudan neyse işini halletti ama tecavüz yaşanmadı tacizlerle geçti gitti, lakşn bir kez daha yeltenirsen polise anlatırım dedim ve bir daha arkadaşlık yapmadık, taki o zamandan erkeklerden nefret etmeye başladım, nasıl olur bu erkekler benden yani bir erkekten fayda bekler diye, daha sonrası neredeyse 16 yaşlarıma kadar defalarca benzer durumlar yaşadım, ve en sonunda kendimi geliştirmeye karar verdim, aslında tüm düşüncem ortamını değiştirip break dans yapmaktı ama dansa başlayınca ardından spor geldi grekoromen güreş olsun karate olsun downhill olsun onlarca spor dalına zıpladım, ama ne oldu biliyormusunuz içimdeki kadınsı arzular her gün dahada arttığı halde ben sosyopat bir delikanlı oldum bir güzel erkek illetini yargıya çektim, elime fırsat geçtiği anda pata küte adam dövüp, yanımda kız arkadaşım varsa hadi gidelim tatlım modundaydım ama tabi kendime verdiğim onca zarar çabası, ama askerlikte çok duruldum taki askerliğimden 2 sene kadar sonra her şey normale dündü, kavgacı asi genç gitti, yapıcı dürüst birey geldi yerine, yani bu sadece yaşadığım 2 olay bunun gibi onlarcası var ve hiç biri yargıya taşınmadı, çok üzülüyorum en tatlı zamanlarımın mahvolmasına,

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!