Lgbti olunca ne oluyorki sanki?

• Anlayamıyorum insanları, lgbti olan bir kişiye neden sürekli arkadaş arıyor, seks peşinde, salak gözü ile bakılıyor, ne farkeder dini ne farkeder dili, önemli olan iyi bir insan olmak değilmi, ne farkeder cinsel tercihin farklı olması, bir kaç gündür başıma gelen birşey anlatmak istedim, güzel bir markanın bir botunu aldım ama bayan model çok hoşuna gitti hiç aldım giyiyorum, en az 30 kişi arkadaş yada iş çevresi görünce ne kadar güzel nereden aldın bende alayım filan zırvaladı, hepsine x markadan bayan modellere bak bulursun diyince en az 25 inin yüzü düştü bayanmı diye, ya anlamıyorum ne farkeder ben erkeğim giyiyorum sen bile beğeniyorsun ama Bayan model olunca birden yakıştıramıyorsun, çok saçma değilmi ya :!:

• Support

Konuyu onayladı.
  • Garip bir durum, çoğu giyim artık unisex olarak pazarlanıyor. İnsanların biraz cahilliğinden kaynaklanan bir durum.

• Garip bir durum, çoğu giyim artık unisex olarak pazarlanıyor. İnsanların biraz cahilliğinden kaynaklanan bir durum.

Doğru çok ürün ünisex bende bunu anlatmaya çalışıyorum illaki bayan reyonunda diye erkek alıp giyemezmi, e zaten beğendin şık duruyor, kesinlikle cahilce homofobik bir durum

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!