Meslek ve mesleki yaşanan zorluklar

• Çok özel olmayacaksa özellikle eşcinsel yada eşcinsel olduğunu düşünen arkadaşlar, (seks işçiliği hariç) mesleğinizden biraz bahsedin vede durumunuz itibari ile yaşadığınız zorluklardan bahsedin lütfen

Açılışı ben yapayım, ben hem aileden gelen bir beyaz eşya firmasını hala devam ettiriyorum kardeşim ile, lakin benim asıl mesleğim otomobil elektronik ve elektrik, bunun üzerine her hangi okul okumadım hobi olarak başlamıştım sonra içinden çıkamadım müziği gerçekten fazla seviyorum, ama zorluklara gelirsek ilk mesleğim ile alakalı olarak fazla ağır ve her gün yüzlerce kişi ile iletişim içinde kalıp güler yüz göstermek zorunda kalıyorsun ki ben insanlardan çoğunlukla uzaklaşmanın yollarını arayan biriyim, diğer otomobil üzerine olan mesleğim de ise genelde tek çalışıyorum bir araca bir ses sistemi kurmak görüldüğü kadar kolay bir iş değil ve bu güne kadar hiç bir bayanın arabası bu yüzden elime gelmedi, genelde teyp değiştirdiler yada patlak bir hoparlör belki, bense her zaman bayanlar ile alakadar bir meslek yapmak istemişimdir ama temassız (misal kuaför gibi temas olan meslekler bana göre değil), ama her iki mesleğim de kriterlerime uymasada hayatımı geçindirmeme yardımcı oluyor işte, evet söz sizlerde...

• Support

Konuyu onayladı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!