Abime eşçinsel olduğumu söyledim ( keşke )

• Merhabalar 22 yaşımda eş cinsel bir bireyim. Bundan 6 ay öncesine kadar çok zor zamanlar geçirdim. Hornett adlı programda ne kadar iyi insan varsa bir o kadarda kötü insanların olduğunu fark ettim ve 4 ay öncesine kadar uyuşturucuya bulaştım ( en kötüsü diyebilirim ) şuan bırakmaya çalışıyorum ama her defasında önüme çıkıyor bu illet ne yaptıysam çıkıyor. bundan yaklaşık 3 ay öncesine kadar duygusal boşluğa düşüp evden kaçtım aileme içimi dökemediğim için Abim ne olursa olsun bu hayatta ki en iyi arkadaşımdı benim ki ona eş cinsel olduğumu söyleyene kadar. Belki sizlere biraz garip gelebilir ama bu hayatta en değer verdiğim kişi Abimdir. bana tedavi ettirelim seni gel yapma beni yıktın Burak hayatımı kararttın gibi cümleler kurdu. Ben ona yardıma ihtiyacım var elimden tut abi dediğimde bana birisiyle yattın mı hiç dedi :D :D ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum cidden ben o gün bunun benim için özel bir şey olduğundan bahsettim doğuştan gelen bir şey olduğunu vs vs. Ama bir türlü anlatamadım. Bana o gün yemin etti senle ölene kadar konuşmayacağım dedi ve cidden konuşmuyor aynı evde iki yabancıyız. Anneme babama söylememiş. Biraz Yobaz bir aileye sahibim Ve dindar bir aile. abimin benim yanımda olmayışı acayip koyuyor ve her gece odamda tek başıma hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ne anneme ne babama ne Abime konuşabılıyorum bu cogu eşçinselin genel sorunu ama Abimin beni silmesi bana acayip bir acı yaşatıyor onu nasıl geri kazabilirim sizce ? Benim için herşeyden önemli o ( DAHA SİZLERİN BİRÇOK FİKRİNE İHTİYACIM OLCAK ) Fikir verirseniz sevinirim ♥ ;(

• Support

Konuyu onayladı.
  • bence aranızdaki daha önceki samimiyet hariç, hiç bir şey olmamış gibi aynı şekilde devam edip zamana bırak. eğer aile işin içine girer ve sorun olursa bir işin ve ekonomik özgürlüğün de varsa son seçenek olarak evden ayrılmayı da düşünebilirsin.

uyuşturucuyu da kesinlikle bırak, eğer uyuşturucu kullanan arkadaşların varsa arkadaşlığını da sonlandır. hornet gibi uygulamalardan da uzak dur.

kişisel olarak tavsiyem bu.

• tavsiyen için çok teşekkür ederim ama Abimi karşım alıp tekrardan konuştuğumda hep küs mü kalacağız biz kardeşiz dediğimde merhaba merhaba eski samimiyeti arama dedi babam zaten işinden dolayı fazla evde olmuyor annemde öyle bir Abim vardı kendimi yapayalnız hissediyorum. Hornettide indirme sebeplerimden biriside bu.

Herşeyden uzaklaştım çok güzel bir işe girdim hornettide sildim vs.vs. Ohh dedim tamam hayatım düzene giriyor patt iş yerime Methanfetamin kullanan birisi geldi bizzat kendisi satıcı. İşi bırakmazsam basıma nelerın gelcegını bılıyordum işten ayrıldım o yüzden. Ben kaçıyorum o kovalıyor.

Bir süre evde takılmayı dışarı çıkmamayı tercih ettim lakin bu süreçte abimin beni yalnız bırakması çok koyuyor.

Eskiden benle nasıl samimi oluyorsa şimdi kuzenlerimle o derecede samimiyetlik göstererek konuşuyor inanın kuzenlerimden nefret etmeye başladım. Şu aralar iyi değilim . Yani diyeceğim şu'ki Ölülerde sanıyor ki diriler her gün helva yiyor

• Uyuşturucu konusunu atlatıyorum yavaş yavaş evde kalarak, samimiyetimi kestim o kişilerle.

Ama Abim konusunda daha iyi bir tavsiye almak isterdim ne yaparsam yaapyım aramızın eskısı olmayacagını bılıyorum çunku dediğim dediktir kendisi. Keşke aramız eskisi gibi olsa :/

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!