Sizce ben tam olarak neyim

• Selam arkadaşlar aslında ben lgbti değilim heteroseksüelim. Ancak lgbti olanlara hem saygım var hem de ilgimi de çekiyor. Kendimi iyi ifâde edebilen biri değilim ama bir erkek olarak kadınlardan hoşlanıyorum. Ancak gay olsun trans olsun lezbiyen olsun bir bireyle karşılaştığımda o da çok ilgimi çekiyor. O kişiyi de tanımak istiyorum. Daha önce bir lezbiyen bir de trans olan kişilerle tanıştım sohbetleri falan çok hoşuma gitmişti. Baya ilgimi çekmişlerdi biriyle hala da sohbetimiz var. Cinsel olarak ta ilgimi çekiyorlar. Ancak normal kadınlar da ilgimi çekiyor. Sizce bu normal mi?

• ilk olarak sen insansın. Kendine illa bir şey demen gerekmiyor lakin farkındalığının bir şekilde oluşması lazım şimdi sen heterosun ve trans kadınlar lezbiyenler sana cinsel anlamda çekici geliyor . Bu seni LGBT bireyi yapmaz diye düşünüyorum.

LGBTIQA: “Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Transseksüel, İnterseksüel, Queer ve Ally” sözcüklerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Böyle düşür ve ne manaya geldiğini bilirsek Sen LGBT bireyi değilsin sen LGBTİ + plus yani destekçisisin :thumbup: :) yada Straight ally

• Lezbiyenlerle ilgileniyorum diyen her erkek abaza fantezici iç güdüleri ile hareket ediyordur net. Ve bıktık bu tiplerden

😂 aslinda bu şekilde sert yazmak istemedim Ama bu ihtimal de vardıı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!