Sizce Ne Yapmalıyım?

• Selam, öncelikle kendime bile itiraf edemediğim bir kaç şey var. Ben tam olarak ne olduğumu seçemiyorum. Biseksüel olduğumu bana ispatlayan bir kız oldu. Hayatım boyunca aklımın ucundan bile geçmezdi hemcinsime ilgi besleyeceğim. Neyse işte sonra onunla tanıştım her şey değişti bir anda hayata döndürdü beni söz verdim ona hemde öylesine değil içten bir sözdü hayatımda ilkti o benim için kendim reddetsem bile kabullenemesem bile ne olduğunu anlayamasam bile ona hiç hissettirmedim hatta günler geçtikçe ona daha da bağlandım. Hiç bir erkekle bu kadar güvende hissetmemiştim. Ama başka kızlarda ona beslediğim duygulara sahip olamadım. Hayatımdan çekip gittikten sonra kimlik kargaşasına girdim. Bana bırakma deyip kendisi beni bırakmıştı. Aileme de anlatamadım. Nasıl anlatabilirdim ki bir kız girdi hayatıma ve ondan inanılmaz hoşlandım diye. Neyse işte o gittikten sonra ne erkeklere karşı ne de kızlara karşı sevgi besleyemedim. Desteklediğimi söyleyerek LGBTİ bireyleriyle dostluklar kurdum. Onları anlıyordum içten içe ama asla kendimi açıklayamadım. Şuan da bile anlık bir cesaret ile yazıyorum bunu. Eğer o gitmeseydi belki daha çok özgüvenli olucaktım bu konuda ama gitti. Şuan da ise ne yapıcağımı ne düşünceğimi bilmiyorum. Benim LGBTİ bireylerine destek olduğumu öğrenen bi kaç kız iftira attı bana yapmamama rağmen bir kızı taciz ettiğimi söyleyerek okuldan attırdılar. Sonra olay adli hale geldi. Tabii ki yapmadım. Asla zorba bir insan değilim. Ama hem bu mahkeme sürecinden ötürü hemde bulunduğum yerde kendi akranım kızlar olmasından ötürü açıklayamıyorum. Kendime de açıklayamıyorum. Sizce ben ne yapabilirim? Aileme anlatırsam bu sefer o kızı taciz ettiğimi düşünebilirler diye korkuyorum. Ki ilk fark ettiğimde çaktırmadan sormuştum LGBTİ bireyleri hakkında ne düşündüğünü o da saygı duyacağını ama asla hayatında öyle birine yer vermeyeceğini söyledi.

• Yaşadığın olay tatsız olmuş. Çevrende güvendiğin biri yoksa kimseyle konuşma derim. Kendini belli bir kalıba da sokma. Sonuçta kimi seveceğini sen seçemezsin. Yaşın daha çok genç, yolun çok başındasın, üstesinden gelirsin

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!