İstanbul'da ev arkadaşı arıyorum

• Acil 200_300tl arası kira ödeyebilirim lezbiyen ev arkadaşı arıyorum titiz düzenli kitap okumayı seven aşırı titiz bir ev arkadaşı arıyorum

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Tosunilke ().

• Support

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “İstanbulda ev arkadaşı arıyorum.” Yeni Başlık: “İstanbul'da ev arkadaşı arıyorum.”
  • Acil 200_300tl arası kira ödeyebilirim lezbiyen ev arkadaşı arıyorum titiz düzenli kitap okumayı seven aşırı titiz bir ev arkadaşı arıyorum

Sen Kadıköy de aramıyor muydun? :) 200-300 e varoşta bile bulamazsın. Kadıköy civarlarında Anadolu yakasında min kira kişi başı düşen 800-1500 arası. Yüzlerce ilan gördüm bunların altında bir yer görmedim ihtimal dışı bu dediğin

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Ancak kendisine ait evi olan ve-ya yalnız kalmaktan sıkılan, ev arkadaşı arayan biri olursa o şekilde olabilir de 200, 300 tl'ye ev bulman çok zor. Elektrik, su, internet, doğalgaz faturası kişi başı o kadar olur.

İstanbul'da ucuz yerlerde bile o fiyata ev arkadaşı arayan bulunmaz.

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• İstanbul'da ucuz yerlerde bile o fiyata ev arkadaşı arayan bulunmaz.

Maalesef öyle, pansiyon da alterantif uygun bir çözüm olabilir diyerek sahibinden.com'a baktım.

Anadolu yakasında kadınlara yönelik bulduğum en uygun pansiyon Kartal'da, onun aylık ücreti de 1150 tl.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!