ByÔÆ adlı kullanıcının mesajları

Samimiyet durumu elzemdir!!!

Niyeti ona göre yorumlanır, sıradan bir ikili ise şayet erkek ve kadınsa ilişki. Art niyet aramak elzemdir..!

Yok; öyle değil diyeniniz varsa, bence insanları tanıma konusunda bayağı eksiği var derim.

1950 60 70 80 falan desen saygı ve temiz içtenlikle dokunur'du derim.

Lakin süreç 21. yüz yılsa ve yaşadığın coğrafya orta doğu ise, pekte öyle diyemem..!

Önce bütün içtenliğimle, tüm Dünyaya orta parmağımı göstermek isterdim ve hangi cüretle beni rahatsız ettiklerini sorardım. Dünya onların etrafında dönmüyor sadece der, yoluma bakardım...

Daha önce hiç tanımadığın bir çift göze bütün içtenliğinle bakıp, onunla bir şeyler yaşamak istediğini söğledin mi???

Bende o hallere düştüğüm çok olmuştur fazlasıyla 1 seneye yakındır sinirsiz günüm geçmedi 😂 Ha bire bir şey olacak 😂 Aşık olmadan önce hiç Öfkeli olmazdım duygusal değildim ByÔÆ Aşk insanı değiştiriyormuş 😂😂

Senin durum vahim :))

Aşk, tatlı sert bir yastık gibi kıvranmış yatağına ve seni ister, istemez bir uykuya davet eder..!

Sende dünden hazırmış gibi naralar atıyor, şölenler yapıyorsun.

Sen bana bakma ben çok oldu ''Aşık'' olmayalı, hatta sıcak bir yüzü unuttum bile dersem az söylemiş olmam.

Buna bedenim el vermedi, buna durumum el vermedi, buna sosyal konumum el vermedi!!!

Aci; hüzünlü; kederli bir yaşantım mahfuz son çeyrek asırda :(

Ama her şeyin güzel ve daha iyi olacağını da, söylemeden edemiyor beynim, kalbim, ruhum... :)

Bende Önder Memnun oldum ''Deniz''

Hatay çok kültürlü bir şehirdir, burada her dinden insan mevcuttur, burada enaz, enaz 6 dil konuşuluyor.

Çok kozmopolit bir süreç, bir hiyerarşi vardır..!

Ben mesela Arabım, Hiristiyan dostlarım gırla, Yahudisi seyrek olsada onlarda mevcut.

Yahudi, Müslümanı yani çok çeşitli halkların bir arada yaşadığı, elit bir şehirdir Hatay.

Benim şüphem yok denizi olan diyar, ''Muğla'' gerçekten güzeldir, bizde de var yani havan batsın :)

Aslen Ankaralıyım "Ankara'nın yolları da büklüm büklüm" 💃 😂 Muğlada yaşıyorum. Galiba siz Hataylıydınız.

İyi takip etmişsin benim kelamlarımı..! Ankara ayrı bir yer saklar bende, askerliğimi Ankarada gerçekleştirdim.

Muğla ise dehşet seviyelerde şirin, narin, hassas bir Şehir güzel yani.

Zaten deniz olan heryer güzeldir deniz kız :)

Merhabalar ben biraz geç kaldım..!

Yazdıklarından şu sonucu çıkardım, yaşamaya devam etmelisin ve iyi olan için savaşmalısın.

Evet; biraz laf ebeliği ve biraz demogoloji sergilemiş olman, hoşuma gitti!!!

Çünkü uzun, bayağı uzun bir zamandır bu çeşit söyleşiler içerisine girmedim.

Yani sen bir nevi geçmişimden kalma kesitleri yaşattın, şimdi neden diye bilirsin???

Bu çeşit fikir beyanlarını işlemeyeli her halde 8, 9 sene oldu, yanisi bu yazdığın bir kaç kelime kimileri için kelebek etkisi yaratmış ve içsel bulgularında yoğrulan bir düşünce hamuruna dönüşmüştür, konum itibari, şekil şekli gereği..!

Neden yargılama dediğini anlayamadım ama zaten insanlar artık insanlarla kaliteli, saygılı iletişim kuramıyorken arkadaş edinmekte bir o kadar zor olabiliyor.

Yargılama geçirmiş olduğum kazanın kalıntılarını yaşadığım bir ruh haliyle kelam ediliş sebebim.

Kalıtsal bulguları bir nevi engelli oluşumun sebepleri.

Düşünsene bir sabah hiç birşey yokken ortada, sabahın ikindisinde feci bir kaza geçirişin ve ona dayalı engellerin.

Ben halen düzelemedim, hani hasarlı değilim ama hafif sekmem var, konuşmada eksikliğim var.

Bunlar hep bir ağızdan yıpratıyor ruhumu, bedenimi, benliğimi ve en vahimi ise insanlığımı..!

Üzücü...

Rica ederim bir şey yapmadım ancak ben teşekkür ederim, evet ilk başlarda biraz zorluyor insanı ve benim ilk üye olduğum zamanlara göre biraz daha aktif olduğundan daha çok alışacaksınızdır eminim, hoş geldiniz tekrardan:)

Eyvallah umarım alışırım ve kaliteli bir diyalog merkezi kurabilirim.

Şuan bu söyleyeceğim şeyler için beni yargılama, 7. yılımı bitirdim 8. yılımdayım ve etrafımda insan sayısı, bir elin parmak sayısını geçmez.

Dileğim buralarda yalnızlığıma derman olmak, arkadaşlar edinebilmek ve sosyalleşmek..!