Ariana adlı kullanıcının mesajları

Açıklama konusuna gelecek olursam ben kendimden emin değilim. Karşı cinsmi eşcinsmi :/ Kafam karışıyor. Anneme bu durumumu anlattım. Sopa yedim :| çok kızdı bana sen bir kızsın gerizekalımısın sapık diye imada bulundu çok üzüldüm ağladım Sonra Erkek arkadaş edin ve unutursun bu saçmalığı dedi. Sevenlerin var bi düzgün erkek seç dedi Ya anne saçmalama ben erkeklere karşı bir şey hissetmiyorum diyince yine dayak yedim. Babam duyacak diye çok korktum. Babam sert biridir bu konulara sıcak bakmaz keser beni. Utandım kendimden nefret ettim. Bağırdım çağırdım. Sen bi kızsın diye söylendim. Zoruma gitti uzak durdum kız arkadaşlarımdan Eve kapandım bi erkek geldi seni çok seviyorum dedi sinir oldum iğrenmeye başladım Yumruğu suratına indirdim. Sonra annem tanıdığı sevdiği bi gençle tanıştırmaya kalktı. Karşı çıkınca babana derim o zaman dedi bana bende sustum ses çıkarmadım. Annemin yanında o gencin yanında sesis kalıyorum. Annem gidince çocuğa küfür ediyorum defol git. Ben hoşlanmıyorum tam tersi iğreniyorum dedim. Gururu kırıldı gitti. Annem duydu bana yine bi tokatı attı. Yani anlayacağınız Erkek ve kızlardan uzak duruyorum normal insan olana kadar :| :| Annemin baskısı üzerimde çok var. Benim ki mutlu sonla biter mi bilmiyorum. Kendimi müziğe ve derslere verdim. Herşey güzel olması için :|

benzer ailelerimiz var baskıcı :)

umarım her şey gönlüne göre olur biraz daha sabret üniversiteyi şehir dışında oku biraz daha rahat edersin