erin-stjrnplvr adlı kullanıcının mesajları

8.Poliseksüellik

Poliseksüeller, tıpkı panseksüel bireyler gibi cinsiyet ya da cinsel yönelim ayrımı yapmadan herkesten hoşlanabilirler. Ancak poliseksüellerin panseksüellerden farklı, partnerlerini bir başkasıyla paylaşmayı hoş karşılamamalarıdır.

araştırdığımda böyle bir şey buldum

panseksüel ile poliseksüel arasındaki tek fark panseksüeller partenirini paylaşabilir ama poliseksüeller paylaşamaz mı

ve biseksüellik ile arasındaki farka bakınca bi seksüeller hem kadın hem erkeğe ama pan ve poliseksüeller kadın erkek ve onun dışındaki tüm canlılardan hoşlanan diyor yani bu başka canlılar transeksüeller agenderler gibi mi yoksa hayvan mı

aydınlatırsanız sevinirim

merhaba ben adımı cinsiyetsiz bir isimle değiştiricem henüz karar vermedim aklımda bir kaç isim var

deren

ege

evan

meris

bu isimleri duyunca aklınızda erkek veya kız canlanıyor mu yoksa üniseks diyor musunuz yazarsanız sevinirim

ve sizinde önerileriniz varsa lütfen yazın :)

lgbti bireyin islam ya da hristiyanlık gibi eşcinselliği yasaklamış transeksüelliğe tamamen karşı olan dinlere inanmalarını saçma buluyorum ama tabi isteyen inanır isteyen inanmaz benim çevremdeki çoğu kişi lgbt destekçisi ve kurandaki şu ayet çok saçma ben bu ayete inanmıyorum diyen ama yinede müslümanım diyen oruç tutan insanlar çoğu müslümanın müslümanlıktan haberi yok zaten o yüzden cahil olarak kalabilirler