Peacefullife adlı kullanıcının mesajları

1 yıl sürdü ve o ayrıldı. Ayrılık sebebi ise ona çok ilgi göstermem. Bu hayatta ne yapsak yaranamıyoruz. İlgisiz olsan ilgisizsin diye ayrılıyorlar, ilgili olunca da çok ilgilisin deyip ayrılıyorlar. 😒

Bi de yaratıcılar ha😁 Koşarak kaçacagin insan modeli

Yaşadığım şoku paylaşmak isterim😯

Anlattığım hikayedeki kadın 2 gün önce uçak bileti almış yanıma geldi ve benimle tekrar görüşmek istediğini söyledi.Bana yürüyo resmen kacanin ben kovalayanın o olması nasıl bir karmadır🤐

Üniversite yıllarım 2. Sınıftayım o ara okulumuza yeni bir öğretim görevlisi geldi.Benden sadece ve sadece 2 yaş büyük çok tatlı kıpır kıpır bi kız.Sohbet muhabbet ortamı ilerledi,paylaşımlar arttı,enerjiler tuttu bende küçük kelebek kanatları...

Uzaktan onu izlerken şu cümleyi kurduğunu hatırlıyorum.

"Umarım sana aşık olmam"(sanki sonradan olacaklari hissetmişim gibi)

En güzel yanı o da beni sevmiş. Bunu bir süre sonra bahar şenlikleri için görevli olduğu yere gittiğimde,goz goze geldigimiz anda kollarını açıp sarılmak üzere bana doğru gelirken anladım.Nasıl atladım boynuna,nasıl sarıldım anlatamam.Sonrası rüya gibi ilk sarılıp uyuduğum gece,ilk öpüşme,ilk sevişme,kahvaltılar birlikte yapılan yemekler..Tam 3 yıl ömrümde baharı yaşadım.Onun aşkını içimde hissettim.Sevildiğimden çok emindim.Bir gün bile ayrı kalamıyorduk.Ders bittiği an soluğu odasında alıyo kapının arkasında öpüp tekrar sınıfa dönüyordum.

Ama her şeyin bi sonu vardı.Saklanmak zorunda olmanın zorluğu,stresı bizim sonumuzu getirdi.

Yaşadığımız sorunların artık evereste tırmandığı dönemde onun hayatında bi erkeğin varlığını hissettim yaşadığım acının tarifi yoktu.O ne kadar inkar etse de ben anlamıştım.Hissetmiştim...Sanki hayat bitmişti benim için. Onu geri kazanmak icin cok ugrastim.Ama olmadi.

Son bir çırpınışla mezun olup o şehirden uzaklaşmayı koydum kafama.Aylar sürdü ama başardım ve size film sahnesi gibi gelse de -ki bana bile böyle geliyor- eşyalarımı arabaya yüklerken onun evinin önünde o adamın arabasını gördüm ve yanan tek ışık yatak odasının ışığıydı.Ailem olmasa orda yere yığılır susmamacasina ağlardım sanırım.Sonra isteme nişan ve nikah haberlerini aldım. Sanırım içimdeki aşkın yerini nefrete bırakması bu zamana denk geliyor.

6 ayın sonunda boşandılar ve beni aradı Seni çok üzdüm hata ettim özür dilerim bebeğim.

Aynen bu mesaj geldi.

Ne diyebilirsiniz ki? Ömrümden ömür gitmiş benim özür nedir ki.Unutmak mümkün olmasa da acısı azaldı.Aşkın bitmesi gibi acıda bitti.

Çok uzun yıllar geçti üstünden ama unutmadığım 3 şey var.

Onun montunun cebinde el ele dolaştığımız günler.

Bi Deniz Seki şarkısı

Ve kokusu tabi ki

Bir de değişmeyen tek şey hatırladığım da bogazimda ki yumruk ve gelen ağlama hissi.

Valla nasıl bir hayat yaşarsanız yaşayın insanlar her şekilde sizi yargısız infaz ediyor, ister eşcinsel olun ister normal bir hayat yaşayın her şekilde bu gerçekleşiyor.

Böyle bir yürüyüşe katılırdım ama tanımadığım insanlarda öpüşmek istemezdim tabi 😊

Yargısız infaz yapanların hep içi gider bize😀böyle de bi handikaplari var iste

Hazirandamı oluyor ? Ben sevdiğim kızla orada olup aşkımı haykırmak çok istiyorum sonunda kendim olabileceğim benim gibi insanlarla bi kalabalıkta aynı şey için mücadele verdiğimiz bi ortamda olucam bi aksilik çıkmazsa umarım ve belki benim gibi yeni dostlarım da olacak şimdi den gelecek olan herkese iyi eğlenceler,bol şanslar.

Bir an bile düşünme.Diledigince yaşa.Ben yıllarca gizli yaşadım sevgilimi arkadaşım olarak tanıtmak kadar canımı sıkan başka bişey yoktu.Keşke zamanı geri alıp daha özgür olabilseydim

Eş cinsel bi arkadaşıma sordum. Onur yüryüşüne katıldın mı yada katılamak ister misin diye. O da herkesin çook rahat olduğunu hatta sırf o yürüyüşte olduğun için seni çevirip izinsiz öpücek yada dokunucak kadar rahat bi ortam olduğunu öğrendim. O da bu konu yüzünden bir daha gitmek istemiyormuş. Kimsenin sağlık durumunu bilemezsin ki önüne gelen kişi tarafından öpülmek isteyesin. Ama bir kerede olsa merak ettiğimden belirli kişilerle katılmak isterdim.

Bu benim için de rahatsiz edici olurdu.Sonuçta escinseliz diye her önümüze gelenle öpüşme isteği duymuyoruz.Ama bende merak ediyorum işte.Katılmayı isterdim.Senin ki sadece merak sanırım ☺