Lotus_cicegi adlı kullanıcının mesajları

Merhaba 😃 arkadaşlar bende daha yeni aranıza katıldım. Gördüğüm kadarıyla burada kaliteli ve hoş sohbet gerçekleşiyor aranızda olmaktan çok mutlu oldum 🥰 Benimde aklımda kalbimde sorular var yerine koyamadığım anlamlandırmakta zorlandığım durumlar var sizin değerli görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum 😊 konuya gelecek olursak hatırladığım kadarıyla ilk okul orta okul yıllarında evde kimse olmadığında annemin elbiselerini iç çamaşırlarını giyer evde kadın rolüne bürünürdüm bundan aşırı keyif alırdım orta okul çağında bir erkek arkadaşımla birlikte evde yalnız kalmıştık ben annemin eteğini ve bluzunu giydim fakat altıma bilerek kilot giymedim arkadşımla şakalaştık o erkek rolünde bense kadın sarıldım ona (😁 çok cesur olduğum zamanlar galiba ) sonra eteğimi yukarı doğru çektim kalçalarımı dışarı çıkardım istiyordum ki beni sevsin ve cinsellik yaşayalım☺️ ama o uzak durdu bu benim ilk ve son denememdi bir daha asla böyle davranmadım . Fakat yıllar geçtikte erkeksi olduğumu hissettim ve erkekliği sevdim ta ki askerden dönünceye kadar… yaklaşık olarak 24-26 yaşları arasında yeniden kadın elbiseleri giymek kadın gibi davranmak göğüslerimin ve kalçalarımın olmasını arzuladım bir erkekle birlikte olmak istedim halada bunları istiyorum ve kadın elbiseleri giyiyorum gizli saklı (bu arada yaşıma oranla hayatıma çok fazla kadın girmedi çok fazla cinsel deneyim yaşamadım denebilir belki erkeklere merakım bu yüzden mi acaba diye de kendime soruyorum ) . Sorun şu ki enterasan bir şekilde kadınlardan da hoşlanıyorum onlar beni uyarıyor duygusal ve cinsel birliktelik de yaşamak istiyorum kadınlarla .

Şimdi merak ettiğim şu acaba ben trans bir kadın mıyım yoksa biseksüel bir erkek miyim yoksa bir eşcinsel yada gay mıyım ?