rrldf adlı kullanıcının mesajları

Herkese merhaba, size bir konudan bahsetmek istiyorum fikirlerinizi merak ediyorum. Ben geçmişte birinden hoşlanmaya başladım tabi ki hetero bir birey. Sonra onunla birlikte ayni yerde çalışmaya basladik. Daha sonra bu kisi kendi dukkanini açtı ve beni de yanina aldi. Tabi ki benim ondan hoşlandığımı bilmiyor. Bir kac yıl çalıştıktan sonra ben bazi sebeplerden dolayi baska bir sehre yerlestim. Aradan bir kac yil gecti ve Bir sure sonra ona fake hesaptan yazmaya başladım kız gibi. Daha sonra tekrar buraya geldim onun yanına. Sonra bir şekilde benim oldugumu öğrendi yazan kişinin. Tabi cok sinirlendi ve dövdü beni baya. Ona gideyim mi artık yanından yani dedim ve yoo gitmene gerek yok dedi. Ama bu dusunceyi unut dedi. Sonra tabi yine olaylar oldu çünkü ben buna en ufak şeyde bile trip atıyorum. Neyse bi gun eve kiz atmisti ben de eve gittim yanina . Sonra bana git musait degilim dedi ben de gitmicem dedim inat ettim ve dövdü tabi. Sonra kız cikti evden . Bana artik istemiyorum seni hayatimda dedi ben de onu sevdigimi soyledim. Git burdan dedi ailenin yanina dön dedi. Ben de peki dedim ama sonra daha demin gitmicem diyodun simdi noldu dedi. Ben de gitmemi istiyorsun dedim . Sonra kal dedi gidersen herseyi anlatirim dedi. Yani boyle inisli cikisli bi durum icindeyim onu cok seviyorum ama sizce o ne yapmaya çalışıyor