blue white pink adlı kullanıcının mesajları

Merhaba, nihayet babama non-binary olarak açıldım. Gerçeğin yarısı diye düşünüyorum. iyi bir tepki verdiği için, trans olduğumu söyleyeceğim birinci kişi olacak..

şimdilik şöyle bir durum var, ben yüzümü çaktırmadan traş etmeye başladım. yüzüm derken, boynumdaki kılları traş ederek sertleştirdim. kullandığım alet, kaş usturası. fakat bunu dört günde bir kullanmaktan dolayı cildim tahriş olmakta. biliyorsunuz normal traş, kremle yapılıyor. ben hiç krem kullanmıyorum. bu nedenle şu anda mesela tam dört sivilce oluştu. onlara nemlendrci krem sürüyorum. 4 günden fazladırda kaş usturasını boynumda kullanmayı bıraktım. kullanmak bana keyif veriyordu,beni daha çok erkeksi hissettiriyordu..... ama krem kullanamadığım sürece bu sivilceler yenilenecek:(((((((

acaba, traş kremini ve kaş usturasını birlikte kullanabilir miyim? yoksa traş kremi sadece jiletle kullanmaya mı uygun ? gerçekten bunu sorabilceğim kimse yok...burada da cevap bulamama riskine giriyorum. sakallarımı kendi kendime traş etmek, terapi gibi geliyor. henüz kimseye göstermeye hazır değilim...ama böyle bırakırsam da uzayacaklar ve , dikkat çekecekler...