Hakan0707 adlı kullanıcının mesajları

Valla daha sonra hiçbiri ile karşılaşmadım

Karşılaşırsam bu dediklerinizi söyleyeceğim

Ama benim çekindiğim nokta .

Evime gelen babam veya saygıda kusur etmeyeceğim bir insan yanında bana bi takım şeyleri ima ederse sıkıntı ozaman çıkar

Şimdilik sakinligimi koruyorum bakalım ilerideki günlerde ne olacak

hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattiginiz için

Evde ses gürültü yok sadece eve gelen arkadaşlarım topluma göre biraz daha modern mi desem kimseyi takmayan mj desem öyle insanlar olduğu için apartman da şuan 1 daire rahatsız korkuyorum ki diğerlerini gaza getirip farklı şeyler anlatmasa bari kimseden bir korkum çekingen yok ama adımın böyle bir şekilde lanse edilmesi zoruma gider sanki evi garsoniyer gibi kullanıyorum öyle ima ediyorlar

Merhaba

Ben 32 yaşında yalnız yaşayan bir bireyim

Antalya nin bir semtinde 5 katlı bir aile apartmanın da 5 katta kalıyorum

Yaklaşık 6 ay önce evim de bir kac arkadaşım ile birlikte yedik içtik eğlendik biraz da ses yaptık

Sabah karşı komşum ile balkonda karşılaştık

Bana

Burası aile apartmanı evine giren çıkana dikkat et filan dedi

Tabi ben adamdan özür diledim kuzenlerim olduğunu ( 3 arkadaşımız Bayan kıyafetleri vardı evin içerisinde)

Dışarıda öyle gezmiyorlar )

Şehirdisindan geldiler filan gibisinden bir açıklama yaptım bir daha olmaz dedim saygı yi bozmamak adına .....

Gelelim konuya bu kadar açıklama yeter geçmişi anlamak için

Geçen gün bir arkadaşım ile evde otururken alkol almak için dışarı çıkalım dedi

Arkadaş benden 10 saniye önce aşağı doğru inerken karşı komşunun hanımı yukarı çıkıyormuş merdivenlerde karşılaşmış arkadaşım ile

Kendi dairesine yetiştiği zaman bana dönüp

Eşim sizi uyarmıştı travastinin ne işi var burda

Burası aile apartmanı dedi

Bende sadece

kuzenim dedim

Şimdi bu konuda çok sinirliyim hukuki açıdan bunlar ile uğraşmak istesem veya bunlar benimle uğraşmak istese nasıl bir yol izlemeliyim

Ve ortada bir suç varmi benim açımdan

Apartmandan imza toplanıp beni evden çıkartabilirlermi

1 sene daha kontratım var

Ses gürültü yok

:?: