Seran adlı kullanıcının mesajları

Ben inançsız pasif eşcinselim, yurtdışındayken tinderdan seks için tanıştığım ve ilk seks sonrasında bana tutkulu bir aşkla bağlanan asyalı katolik bir adamla aramızda evlendik. hollandadan isimlerimizin baş harflerinin olduğu iki adet bileklik getirtti. aylarca karı koca hayatı yaşadık. bazı zamanlar bana çiçek getirdiğinde mutluluktan ağlıyordum. çok güzel günler yaşadık. benden kısa boylu ve 10 yaş gençti. buna rağmen benden o kadar küçük olmasına rağmen o kocalığın ağırlığını taşıyordu. ben ise küçük şımarık bir kız çocuğu gibiydim onun yanında. bazen kendimi genelevden kurtarılmış bir orospu gibi hissederdim. sonra corona yüzünden ayrı ülkelere düştük. ben bir çok kişiyle birlikte oldum. bir gün ikimiz ayrı ülkelerden gürcistanda buluştuk bir hafta balayı yaşadık. 3 aydır sadece görüntülü konuşuyoruz. ama ben onu farklı kişilerle yine defalarca aldattım. Hatta gürcistanda buluşup seviştiiğimizde bana eskisi gibi dar olmadığımı genişlemiş olduğumu söylemişti. bu yüzden bacaklarımı açmak yerine birleştirip öyle sevişiyorduk. bende dildoları bahane etmiştim. şu anda yine yurtdışındayım. ıraktayım burada 4-5 kişi var sex yaptığım, tur dönüyorlar. ayrıca grup yaptığımız iki kişi var. ama kocam hala beni seviyor ve görüşüyoruz. sıkıştığım zamanlarda bana para bile gönderiyor.