herkese merhaba adlı kullanıcının mesajları

Bilmelerine gerek yok demiş biri tıpkı heteroseksüeller gibi ya nasıl yok çoğu kişi seni özellikle tavırların feminen değilse zaten seni heteroseksüel sanıyorlar. heteroseksüelliği bilmelerine gerek yok evet çünkü seni öle sanıorlar direkt zaten. o yüzden ben eşcinsellim diye açılıosun sebebi bu. Ben 32 yaşındayım aileme 18 yaşımda açıldım iyiki de açıldım herşeyi öğrettim onlara neymiş ne değilmiş. Şu anda babam içten içe kabul etmek istemesede bilior benim böle olduğumu tepkisiz kalıor çoğu zaman yanında her şeyi rahatlıkla konuşabiliorum off yavrumm erkeğe bak falan diyebiliorum mesela. :D ha hoşlanıomu bundan hayır ama diyebiliorum ve tepkisiz kalıo olumsuz bir tepki gösteremior artık. Bu büyük bir gelişme türk babaları için herkes sölemeli bence.:D korkmayın söyleyin özgür olun biraz ne pahasına olursa olsun. eminim daha iyi hissedeceksiniz. anlatın propaganda yapın devamlı bilimsel yayınlardan eşcinselliğin normal olduğuna dair alıntılar okuyun. eminim bi müddet sonra alışacaklar belli bir seviyeye gelecekler. Özellikle bu homofobik söylemlerin kesilip yasal haklar verildiğinde türk ailelerin daha kolay kabul etmesi kaçınılmaz çünkü koyun psikolojisi millet ne der algısı düşüncesi kabul etmesini biraz zorlaştırabilio ailelerin. aileniz bilsin en yakınızdakiler onlar çünkü arkadaş gelip geçici arkadaş kim ya.

bu ortamda yani sözüm ona lgbt ortamında aşk bulmak o kadar kolay mı? genlerinde mi var eşcinsellerin yoksa baskılar sonucu oluşan etkiye tepkiyi abarttıklarından mı bilemiorum ama internet ortamından aşk bulunması deveye hendek atlatmak gibi bir durum. ee dışaı ortamlarında tanışma imkanı yok dencek kadar az. ha barlar falan var derseniz büyükşehirlerde o barlardan içeri girildiğinde aynı internet uygulamaları gibi olduğunu anlıyorsunuz zatewn doğru düzgün bir tanışma ortamı da yok zaten. insan gerilior en azından ben. Nese aşk eski bir yalan ademle havvadan kalan bir durumda oluoruz . yaşadığım aşk değil bulabirisem günlük kısa zamanlı ilişkiler...böle gelmiş böle gider.