berkemre098 adlı kullanıcının mesajları

İntihar olayını öncelikle kafanızda silin.

Profilinizde Ağrı'yı görünce kişisel tavsiyem sadece ailenizden ayrılmanız yönünde olur.

Önemli olan şeyin kendiniz; ruh sağlığınız olduğunu unutmayın.

Eğer yetişkin bir bireyseniz, bir mesleğiniz var ve çalışıyorsanız ailenizden ayrılın.

Şimdilik evlenmeyi düşünmediğinizi söyleyerek geçiştirirsiniz.

Ailemden ayrı yaşıyorum sürekli arıyorlar sana kız arıyoruz diyorlar evlenmek istemiyorum dersem neden diyecekler bir sorunun mu var diyecekler bizim toplumda öyle diyorlar ne cevap vereceğim bilemiyorum

Ben hala isyan ediyorum. Allaha olan inancımı da kaybettim. Böyle olmak istemezdim ben de çoğunluk gibi olmak isterdim ama hislerim böyle ve değişmiyor. Toplum bizi kabul etmiyor şaka malzemesi oluyoruz. Okulda sürekli dışlanıp ayrımcılığa maruz kaldım. Ailem erkek gibi davran erkeklerle takıl diye baskı kurdu. Sonra erkek olduğumu ama erkeklerden hoşlandığımı fark ettim. Kabullenmek istemedim ama hislerim hep aynı kaldı. Heterosexüeller empati kuramıyor bir kızla birlikte ol düzelirsin diyor olabilsem bunu yapacak his bende olsa zaten yapardım. Böyle olduğum için ve toplum da beni böyle kabul etmediği için isyanlardayım. X/

Merhaba 24 yaşındayım ailem artık evlilik yaşımın geldiğini söyleyerek beni evlendirmek istiyor, toplumda arkadaşlar sürekli var mı hayırlı bir şeyler diye soruyor. Bu durum beni strese sokuyor ve hep intihar etmeyi düşünüyorum. Ne yapacağım yardım edin evlenip bir kızın hakkına giremem.