Efecan adlı kullanıcının mesajları

Şuanlık pek gündemdeki oyunları oynamaya fırsatım olmuyor, Ama çevremdeki arkadaşlarım gereği Minecraft, Metin2, Amung Us, Dying Light, Warframe, Payday2 oynuyorum

Kurallar;

1- Lütfen Küfür, Argo vb. Kelimeler kullanmayınız.

2- Polemik yaratmayınız yukarıdaki belirttiğim kurala göre oyunumuzu oynayalım, kurallara uymaya özen gösterin.

3- Hepinize iyi eğlenceler. :)

Oyunun oynanışı; Bizim yapacağımız kelimenin son harfinden başka bir Kelime türetmek bu kelime bir Şehir, Nesne vb. Şeylerin isimleri olabilir.

Edit: İlk kelime Araba

1-Hayatında yapmadığın için pişman olacağın şeyler neler?

Cevap; Yani aklıma gelen birşey yok ama, yaptıkdan sonra aklıma geldiğinde ya ne salakmışım dediğim oluyor. :)

2-Hayatta nelere minnettarsın?

Cevap; Bu soru biraz geniş kapsamlı bir soru buradaki minnettarlık Bir (Düşünce, Özellik vb. mi), yoksa şahışmı bu soruya şöyle cevap vermek gerekirse Annem çünki durum ve olaylara çok sakin ve analitik çözümkar yaklaşam birisi ve bu özelliği annemden aldığımı düşünüyorum.

3-En büyük korkun ne?

Cevap; Benim korku biraz hayal ve psikolojik, bilinç altında yaşanan bazı durumların dışa vurulması gibi denilebilinir bunlara örnekleme verecek olursam; Derin Deniz korkusu, Ve Kemik kırılması gibi şeyler aklıma bir anda gelince tüyler diken diken olmuyor değil.

4-En büyük hayalin ne?

Cevap; Bir iş kurma sürecindeyim ve bu işimde en iyisi olmak istiyorum.

5-Kendine gerçekten ne kadar zaman ayırıyorsun?

Cevap; İşim ve hobilerim internet ve teknoloji üzerine dair olduğu için ve bunu yapmaktan keyif duyduğum için aslında sürekli zaman ayırıyorum.

6-Son bir sene içerisinde kendine hangi değerleri kattın?

Cevap; aklım şu şu diyebileceğim tarzda birşey gelmiyor fakat öğrenmeyi yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim.

7-Kaybetmek istemeyeceğin en önemli özelliğin ne? Neden?

Cevap; Hızlı öğrenme ve hızlı adaptesyon kabiliyeti.

8-Hayatta neyden vazgeçebilirsin? Neden?

Cevap; Hayatte yani herşey benim için önemlidir, birşeyden vazgeçebileceğimi düşünmüyorum.

9-Hayır demek isterken evet dediğin en son an ne zamandı? Neden hayır demedin?

Cevap; Böyle birşey yaşamadım diye hatırlıyorum.

10-Çevrendeki insanlar senin hakkında gerçekten ne düşünüyordur?

Cevap; Çevremdekilerin iyi ve kötü konuşulanlar benim için açıkcası pek önemli değil ben benim yaptığım şeylerden mutluluk duyuyor isem bu bana yeter bir başkasının duyacağı onlar için yapacağım mutluluk kişinin kendisine bir faydasının olmayacağını düşünüyorum.

11-En son ne zaman karnına ağrılar girecek kadar güldün? Bu sırada yanında kimler vardı?

Cevap; Bir İnternet ve Oyun forumunda yetkiliyim skype benzeri sesli ve görüntülü sohbet platformunda ateistlik ile ilgili arkadaşım birşey konuşuyordu ve bir anda dalgınlıktan dolayı kem küm etti konuşamadı, ahanda çarpıldı dedim herkes birden kahkaha atarak güldü samimi bir ortamdı yakın arkadaşlarım vardı 3-5 kişi

12-Kimleri kendine örnek alıyorsun? Neden?

Cevap; Annem bunun cevabını Soru2'de cevap verdim.

13-Para senin için ne kadar önemli?

Cevap; Paragöz, Parator birisi değilim fakat parayı sevmediğim gibi parasızda olmuyor tabi, para benim hayatımda insanların hayatlarını idame ettireceğim ve keyifli ve sağlıklı yaşayacağı kadar yer almakta.

14-En son ne zaman eleştirildin?

Cevap; Hiçbir zaman, yani iyi yada kötü hiç eleştirilmedi diye hatırlıyorum.

15-Bu eleştiriden kendine nasıl pozitif bir fayda sağladın?

Cevap; Cevabı soru14'de yanıtladım.

16-Seni hiç tanımayan birisine kendini nasıl anlatırsın?

Cevap; İyi niyetli güler yüzlü hayatten olabildiğince keyif almasını bile hayvanları seven birisiyim derdim herhalde.

17-Eğer hayatının son haftasını yaşıyor olsan neler yapmak isterdin?

Cevap; Uçaktan paraşütle atlamak isterdim.

18-Mutlu musun?

Cevap; Evet

19-Mutlu olmak için nelere ihtiyacın var?

Cevap; Mutlu olmak için aslında pek birşeye ihtiyaç yok sevdiğim insanların arkadaşlarım ve ailemin yanımda olması yeterli.

20-Bu güne kadar kaç kez âşık oldun?

Cevap; Olmuşumdur birkaç kez fakat öyle çok aşık olan birisi değilim.

21-Sürekli erteleyip bir türlü yapmadığın şey ne?

Cevap; Aklıma birşey gelmedi. :)

22-Hayallerini gerçekleştirmenden seni alıkoyan şeyler neler?

Cevap; Hiçbir şey sadece bazı şeyler o an o dakika olacak diye bir kaide yok bazı şeylerin gerçekleşmesi için zaman gerekiyordur.

23-En son ne zaman birisi sana teşekkür etti. Bunun için ne yapmıştın?

Cevap; Kısa zaman içerisimde geçenlerde birisi teşekkür etti ama kim veya neyden dolayıı hatırlamıyorum.

24-Ne sıklıkla özür diliyorsun?

Cevap; Çok az, çünki bir hata veya birisini üzücek davranışlarda bulunmadım.

25-Bu güne kadar kendine verdiğin ve tutmadığın sözler neler?

Cevap; Günklük tutmak, şunu bi türlü huy edinemedim. :D

Days Gone

Resident Evil: Village

Sea of Thieves

Valheim

Deep Rock Galactic

Dying Light (kısa süre içerisinde dying light 2 çıkacak.)

Cyberpunk

Call of Duty Serisi

Transeksüel bir bireyle birlikte olmak seni eşcinsel veya biseksüel yapmaz. Kadın kadındır. Dolayısıyla sen yine bir kadınla beraber olmuş olacaksın, heteroseksüellik karşı cinse ilgi duymaktır.

Çekici bulmanın sebebi belki de seni daha iyi anlayabileceklerini düşünmendir. Biz LGBTI bireyler insanlara karşı daha anlayışlıyız, dünya bizi anlamadığı için biz dünyayı anladık. Uzaktan uzaktan ilgi duyup kafa yormaktansa, arkadaş ol translarla, otur sohbet et. İlla ki "Dur bir tanesiyle yatayım bakalım ne olacak?" diye görüşecek değilsin. İnsanız, insansın.

Sağlıcakla. :saint:

Yorumun için teşekkür ederim :)

Malesef aynı durum bendede var. Yakınlarımdan kimse bilmiyo söyliyemiyorum küçükken bir olay yaşamıştım beni psikoloğa felan götürmeye çalıştılar bende daha çok içime kapandım hiç trans arkadaşım olmadı keşke olsa hiç karşıma bile çıkmıyo arıyorum yok yani sadece sohbet etmek istiyorum ama yok antalyada bir yer biliyosanız söyleyin gidiyim tanışıyım birileriyle benim yaşadığım olayları karşındakinin ne zorluklar çektiğini anlatmak istiyoruma yok yani birilerine açılmam lazım artık kaç yıldır içimde tutuyorum sohbet etmek istiyorum bu konu hakkında ama yok 😢😭

umarım sohbet edebileceğin birisi ile tanışırsın bu arada antalyalı olduğunu bilmiyordum, bende antalyalıyım :)

Son zamanlarda hergün istemsizce kadınsı trans bireylere karşı bir ilgi duymaktayım aslında bu durumu çok önceden farketmiştim fakat öylesine gelip geçici bir durum olduğunu düşünüp pekde irdelemeyip düşmemeye çalışmıştım ilgim körermişti diyebilirim fakat son zamanlarda kadınsı trans bireylere karşı olan duygu ve hislerim nedensizce artmaktadır bunun çevre toplum psikolojisi ile ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum kendiliğinden gelişen bir durum, yani açıkcası kendimi heteroseksüel birey olarak biliyorum fakat kadınsı trans birey heteroseksüel bir kadına göre daha ilgi çekici geliyor ve bu durum açıkcası biraz kafamı karıştırıyor, sizin bilgi ve tecrübeleriniz fikirleriniz nedir.