Pesimist Koala adlı kullanıcının mesajları

Eşcinsel, zıtcinsel, terscinsel, düzcinsel bence çok gereksiz kavramlar bunlar. Kendini bi' kalıba uydurmaya çalışma. Hissettiğin gibi giyin, hissettiğin gibi yaşa. Kimliğinle ilgili deney yapmaktan da çekinme. Pek çok eşcinsel karşı cinsle en az 1 defa tecrübe yaşıyor. Sen de o giymeye çekindiğin giysileri bir iki gün üstünde deneyerek kendini daha iyi keşfedebilirsin. Basenlerini de bu kadar kafaya takma. Çok bilgili değilim ama basenleri inceltmeye yarayan egzersizleri olduğunu duymuştum. Onlara bi' göz atabilirsin. Dediğim gibi önemli olan kadın gibi ya da erkek gibi görünmek değil. Önemli olan kendin gibi görünmek. Ben de senle yaşıtım. İkimiz de aslında yolun daha başında sayılırız. Ergenlik bitti geçti diye düşünme. Kendimizle ilgili keşfedeceğimiz daha çok şey var. Umarım seni en mutlu eden haline kavuşursun.

Arkadaşlık çok gereksiz bence sıkıyorlar insani yalnızlık daha iyi zamanınķ daha iyi değerlendirebiliyorsun istediğim zaman istediğini yapabiliyorsun ama arkadaşın olunca öyle mi sürekli senden bir şeyler isterler kanka buluşalım mı içelim mi lol gel bir kez reddettinmi de senden daha onun bunun çocuğu yok

Bence de.